Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem szégyellik magukat ezek a...

Nem szégyellik magukat ezek a családok és szülők?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=LAKoT7GI-vk

Miért vállalnak gyereket ezek a szülők ha nem tudják eltartani őket?

És ha az elsőnél ez kiderül miért szülnek 2-3-4-5-öt?

Szeretnek nyomorban élni?

Továbbá nem szégyellik magukat hogy tartják a markukat?

Nem hogy az anyuka is elment volna dolgozni a szülés helyett akkor lehet jutna kaja az asztalra.

Érdekel a téma: miért élnek így direkt?


2018. aug. 29. 21:52
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
64%
Kimondottan a buckalakók szokása. Legyártanak egy rakás pulyát, és felveszik az utánuk járó segélyeket, támogatásokat, őket meg elküldik lopni, a policájok úgyis szarnak bele az egészbe.
2018. aug. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
78%

Mert ezt látja tanulja, ez a "természetes" neki. Ha világéletében ezzel találkozott nehezen fog jóútra térni. Főleg ha munka nélkül puszta szülésből is eltudnak tengődni.


"Jó kövérek ahhoz képest, hogy nyomorognak!"


Érdekesség ami kishazánkat nemigazán érinti, de pl amerikában probléma. Minőségi éhezés az oka, külföldön nagyon gyakori, hogy a gyorskajákat, nasikat az órabérhez viszonyítva olcsón meglehet venni. Ezt eszik a szegényebb rétegek, de ezeknek a dolgoknak magas a zsír, cukor, só tartalma ami miatt szépen elhíznak. Itthon szerencsére elég rendesen adóztatják ezeket a dolgokat.


A neveltetés viszont újra előjön. Ezekre a magyarországi emberekre jellemző az, hogy nem tudnak bánni a pénzzel, a mának élnek. Segélyosztáskor, családikor tele vannak a boltok velük, összevásárolnak mindent ami megtetszik és felélik pár nap alatt, utána meg éheznek.


Az oktatásukkal lehetne elérni némi fejlődést, de ez több évtizedes, generációs munka lenne. [link] ez a cikk nagyon tetszett anno és most is

2018. aug. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
24%

A semmitől nem hízik el így senki!

A kenyértől se, krumplitól se.

Vagy megeszik minden pénzüket, vagy az egész család pszicho-gyógyszereken él, ami nem valószínűtlen, mert egyrészt sokan közülük mentálisan betegek, meg a mentálisan beteg gyerekre több a családi pótlék.

A gyógyszerektől híznak, ez tény.

DE! semmi nagykutya nem voltam, csak ügyintéző,tehát nem hordom magasan az orrom, de szerveztünk felzárkóztató csoportokat munkanélkülieknek, konkrétan azt, hogy fejezze be a 8 osztályt.

30-40 éves nők.

B+, az egész juttatásukat megették!

Kínai kaja, KFC, fagyi, csoki, energiaital, kávé.

Minden nap.

60 akárhány ezerből nem takarékosabb pár qrva szendvics otthonról?

Csak mondom.

A gyerekek extrém túlsúlyosak, az asszony terhes, azt hagyjuk.

Nem a levegőtől!

2018. aug. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
68%

Meg olyan is volt (fickó) akiről fogalmam nem volt miből van CAT telefonja meg Nike cipője.

Aztán kiderült, hogy a nyugdíjas villanyszerelő szerencsétlen apjának szedi el a nyugdíját.

Az öreg meg odaadta, hogy a fia álljon talpra végre.

Nem a talpára állt, hanem eljátékgépezte.

Tudom, közöm nincs hozzá, nekem a segítés a dolgom, de ember vagyok van véleményem, nem vagyok szent.

2 qrva OKJ ingyenes, minden tök hülyének is.

A faxér nem járnak el.

Otthagyja a kőművest, otthagyja a burkolóit, otthagyja az eladóit.

Mi a tö.kömet akar így dolgozni???

A fax van ki velük, lusták, mint a d.ög, ez a helyzet.

2018. aug. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
81%

15. Ez nekem szól?


Mint írtam minőségi éhezés. Az éhezésnek 2 fajtája van. Van a mennyiségi - az indiai gyerekek akik napi fél tál csupasz rizsen tengődnek.


És van a minőségi - rosszminőségű, tápanyag, vitaminszegény étkezés - ez az elsővilágbeli országok szegényeire jellemző. Én az utóbbit említettem. Meg hogy itthon is ezt csinálják utána meg jön a mennyiségi éhezés is.

Megjön a segély 1 hétig zabálnak mindent ami jó és finom, csoki, chips, gyorskaja, vöröshúsok. Amikor meg felélik heteken keresztül élnek zsíroskenyéren, főtt krumplin és tejbegrízen vagy itt jön a képbe az uzsora, hogy folytathassák az evést.


Ez a testsúlyukon is meglátszik, amikor tudnak zabálni a test takarékra áll és raktároz a zsíros ételekből pedig könnyen megteheti a szervezet.


A nevelés ezen is segíthet. Főzésoktatás az otthonülő asszonyoknak, új ételek bemutatása, megszerettetése mindezt takarékos megoldásokkal.

2018. aug. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
28%
Újabb műhiszti egy hatásvadász videó miatt, gratulálok. Szép provokáció volt, kérdező.
2018. aug. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
20%
"Éhezünk" és dagadt az összes...
2018. aug. 30. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
82%

Nem néztem meg, gondolom, romák...

10, hiába van munka, odamegy, ránéznek és elküldik. Van egy teljesen normális roma vízvezeték-szerelő barátunk, két évig nem kapott munkát, pedig nagyon akart dolgozni. Azután családból összeszedett némi pénzt, belevágott és maszek lett. Milliókat keres havonta, most éppen stadionon melózik... Nem azért nem dolgozott két évig, mert nem akart.

2018. aug. 30. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
94%

"A nevelés ezen is segíthet. Főzésoktatás az otthonülő asszonyoknak, új ételek bemutatása, megszerettetése mindezt takarékos megoldásokkal."


Te nagyon aranyos vagy, de hidd el, hogy sz.arják le.

Ha kimoderálnak azt se bánom, de nekem amúgy az a tapasztalatom, hogy a hagyományos cigány közösségekből érkezőkkel könnyebb boldogulni.

Úgy értem, aki olyan "cigány cigány" tehát fel is vállalja.

Még eszük is több van, jobban küzdenek.

De van ez a "van benne egy vonóval réteg" meg a "white trash" réteg (nem tudom máshogy kifejezni, bocs), na velük borzalmas, segíteni se lehet nekik, semmit.

Borzalmasak, komolyan.

Na, megyek dolgozni!

2018. aug. 30. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
A fröcsögést félretéve nem szégyellik magukat. A gyerekkori nevelés része kellene, hogy legyen többek között az is, hogy megtanulod az alapvető dolgok következményeit. Ha dugsz, akkor gyereked lesz, ha elköltöd a pénzed, akkor nem marad semmire. Az ilyen családokban és úgy általában a szegény rétegben ezt a fajta nevelést nem kapták meg az emberek, valószínűleg abból állt a gyerekkoruk, hogy az utcán bandáztak más gyerekekkel reggeltől estig, senki nem felügyelte őket, iskolába nem sűrűn jártak. Nem tudatosan vállalnak x gyereket, hanem bele sem gondolnak, hogy ha ma dugnak, annak bármi következménye lehet a jövőre nézve. Minden tekintetben napról napra élnek, csak azt ismerik, hogy ma legyen jó, holnap meg majd lesz valami. Ezért nem tudnak gazdálkodni a pénzükkel és ezért költenek gyorskajára, nike cipőre és egyéb felesleges dolgokra, és ezért vállalnak több gyereket, mint amennyit fel tudnának nevelni. Nincs ebben semmi összeesküvés vagy tudatos tervezés, hogy ha még egyet szülök, akkor x ft segélyt kapok majd és az de jó lesz, x+15ezer segélyt is ugyanúgy elbaxna az első nap, mert nem tud bánni a pénzzel. Egyszerűen csak máról holnapra, "élj a mának" mentalitással élnek, mert gyerekkoruktól csak ezt ismerik, bele sem gondolnak a következményekbe és felnőttként már ritkán változik az ember.
2018. aug. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!