Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem szégyellik magukat ezek a...

Nem szégyellik magukat ezek a családok és szülők?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=LAKoT7GI-vk

Miért vállalnak gyereket ezek a szülők ha nem tudják eltartani őket?

És ha az elsőnél ez kiderül miért szülnek 2-3-4-5-öt?

Szeretnek nyomorban élni?

Továbbá nem szégyellik magukat hogy tartják a markukat?

Nem hogy az anyuka is elment volna dolgozni a szülés helyett akkor lehet jutna kaja az asztalra.

Érdekel a téma: miért élnek így direkt?


2018. aug. 29. 21:52
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Volt "szerencsém" az utóbbi időkben ilyen emberekhez. Kerestünk alkalmazottat. Vagy megpróbálja kilopni a szemed is, vagy nem jön be. Vagy bejön és nem dolgozik, de a fizetés kell. Ha elküldöd ki van akadva, nem érti a miértjét. Ha esélyt sem adsz neki, akkor rasszista vagy. Pusztán 2 órára kerestem takarítót az irodába, nem éhbért fizettem volna. Folyamatosan ilyenek jöttek, a pénz kellett volna, de dolgozni nem akart. Hatalmas, hegyes műkörmökkel, lopós szoknyában jöttek takarítani 10 percet, aztán mentek ki dohányozni. Persze hogy nem kapnak sehol munkát. Nem is akarnak dolgozni. Én meg soha többet nem adok esélyt nekik.
2018. aug. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Mi az a lopós szoknya? :D

Egyébként teljesen igazad van. Abszurdisztánban nekik mindent lehet.

2018. aug. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Utolsó! Az az a marha nagy, földig érő szoknya, ami alá bármi befér. :D
2018. aug. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!