Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt férfigyűlölő nő?

Van itt férfigyűlölő nő?

Figyelt kérdés
Hogy alakult ez ki nálad?
2018. aug. 30. 06:57
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Online pasik a neten

Nem is ismer de ágyba vinne -ergo mindenkivel lefekszik, viszi a bacikat jobbra balra

Àpolatlan fog haj szakáll, alap higiénia sincs, sörszaguan jön randira, ha ránézel is hányingered lesz, de beszol, hogy te vagy beképzelt

Két szavakat ir - de várja hogy majd hanyatt ess tőle (van egy ilyen ismerősöm annyit ir egesz nap hogy jo reggelt ill joejt,másnap és harmadnap is)

Nem tudnak semmit, anyjuk nyakán élnek, de tarskapcsolatba, családba invesztálni nem akarnak, azzal a jelszoval hogy nőre nem költ, szoval az anyjuk joformán a feleségük is, es amelyik nő tervez összeköltötest, komoly kapcsolatot, lehuzásnak veszik de egy kávét nem fizetne, de feljárna a csajhoz ingyenizére - szoval ez a gondolkodásuk is taszito



Komolyan blogot vagy csatornát szeretnék vezetni a netes társkeresésemről.

Kezdve az első cseteléssel, folytatva a külsejével hogyan néz ki hozzám képest, az első randik is megérnek egy misét, és azután is hogy hogyan nem lehet velük semmit kezdeni

2018. aug. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Van,főleg az alkeszokat,azokat agyon tudnám rugdosni,taposni!
2018. aug. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

Jo lenne egy olyan kisfilm ami a valo online társkerit mutatja be és nem mint a filmekben.

Ahogy beszólnak, ahogy ismeretlenül betegesen féltékenykednek egyetlen randi után, ahogyan "udvarolnak"a nagy semmivel, de azért ágyba akarnak ráncigálni, ahogy minden mindegy alapon honapokig huzzák az első randit, ahogy megjelennek, ahogy kinéznek, ahogy kamuznak, ahogy a kompetens helyes normális srácokrol kiderül hogy amugy nője van, anyuka kisfiai akik nem tesznek semmit egy kapcsatert de követőznek, es ezt a kisfilmet egy ismert kedves hires celebbel kéne megoldani akiert rajonganak, hogy kb egy közkedvelt szép nővel milyenek azok akik nem is tudják kivel beszélnek igazábol, szoval beadni nekik hogy egy átlagos diáklány vagy ilyesmi.

2018. aug. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
38%
54 százalékos, mindig a nő választ. Az ismerősi köröm tele van egyedülálló orvossal, mérnökkel értelmiségivel és mindenki nehezen talál magának normális lányt, pedig, kedves, művelt, ápolt férfiak csak éppen a mai világban ha nem hozod a Ryan Reynolds szintet akkor nem vagy férfi...
2018. aug. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Egyik ismerősöm is csinált egy szép kis tarskeresos kísérletet. :)



Csináltam egyszer egy kísérletet. Persze, ez csak netes társkeresős dolog, de asszem így is sokat elmond. Volt egy amúgy nem túl megnyerő külsejű hölgy (na, de azért ocsmány se volt), akivel ismerkedtem volna.A bemutatkozásában esküdözött, hogy neki kizárólag a belső számít, teljesen mindegy, hogy 15 vagy vagy 20, gazdag vagy szegény, izmos vagy kövér, magas vagy alacsony, neki csak a belső értékek számítanak. Dacára annak, hogy az érdeklődési körünk hasonló volt, engem válaszra sem méltatott. Aztán csináltam egy kamuprofilt, egy férfi modell képével, és írtam ugyanennek a csajnak. Már aznapő kijelentette, hogy én vagyok álmai szerelme, és hiába utasítottam el utűna kategorikusan, meg direkt az ellenkezőjét játszottam meg, mint amilyen neki az "ideális jelölt" személyisége, mégis rám volt ragadva.Még két alkalommal elismételtem ezt a "kísérletet", és mindig ugyanez volt az eredmény. Szép csajjal is, meg duci rondácskával is, a valódi profilommal örülök, ha szóba állt, a kamugyerekre meg mindhárman ezerrel rá voltak izgulva. A második és harmadik csajnál ráadásul ugyanazt a személyiséget adtam a kamugyereknél is, hogy kizárjam azt, hogy hátha a személyiségemmel van a baj. Konklúzió: tényleg van, akinek a személyiség sokkal meghatározóbb, mint a külső, de ez ritka. A többség ezerrel hangoztatja azt, hogy neki mennyire a belső számít, aztán sz*rnak rá, azzal jönnek össze, aki menőbb kinézetű.

2018. szept. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
41%
ma 14:46-nak igaza van
2018. szept. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
5-os! Azt mondod altalanosito buta nok? Erre elkezdesz te is egy full altalanosito szoveget a nokrol. Jelentettelek a stilusod miatt. Edesanyadat illesd ilyen sztereotipiakkal, ne a noket. Akik meg ilyen tipusu nokben futnak bele, az nem veletlen, azok maguk se ernek tobbet! De ez nem az atlag. 5-os, iszonyat primitiv vagy. Gondolom nem a konyvtarban, sport rendezvenyeken es nem kiallitasokon futottal ossze ilyen nokkel. Ja, hogy ilyen helyekre nem jarsz. Akkor mit csodalkozol.
2018. szept. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak azokat a férfiakat utálom akik dominálni akarnak a nők felett,gorombán szólnak hozzájuk. Okoskodók,de nem okosak, nem tudnak érvelni,de mindent mindenkitől jobban tudnak.Úgy alakult ki, hogy az apámban is vannak hasonló jellemvonások.
2018. okt. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Meg persze az ápolatlanság se előnyös.Pl.ha nincsenek fogai,nem fürdik, zsíros a haja...
2018. okt. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!