Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy a férfigyűl...

Miért van az, hogy a férfigyűlölő nők általában próbálnak eltávolodni a pasiktól, a nőgyűlölő férfiak meg minden módon próbálják megalázni a nőket?

Figyelt kérdés

Mitől van ez a különbség? Tudom, hogy nem mindenki ilyen, de ez egy létező különbség a nemek között.

Már ha csak ebből az oldalból indulunk is ki, rengeteg olyan kérdés van, amiben sérült lelkű pasi tanácsot kér, hogy hogyan alázhatná meg a legjobban a nőt, aki bántotta, aztán sorba írják a többiek a válaszokat, hogy dugja meg és hagyja ott, vagy szólja le mások előtt, stb... Az is egy jelenség, hogy pasik "kérkednek" azzal, hogy hogy aláztak meg valami nekik nem szimpatikus nőt, és gyakorlatilag nincs is kérdésük, csak annyi, hogy jól tették-e amit tettek.

Ugyanakkor meg női oldalról max annyit látok, hogy pár napig megy a barátnőknek a "minden férfi disznó :(" sopánkodás, de ehhez külön harag, agresszió, vagy bosszúszomj nem társul. Ekkora különbség lenne a nemek között ilyen téren?

Igen azt is tudom, hogy a nőknek vannak más rossz tulajdonságaik, de engem most ez a jelenség érdekel..


2016. okt. 4. 17:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Mi férfiak ösztönösen agresszívabbak vagyunk a nőknél, ezt hozhatja elő valami esemény.
2016. okt. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Szelektíven olvasol. Én számtalanszor láttam olyat, hogy a nő állt bosszút. Itt is rengeteg olyan kérdés volt, amiben egy nő tanácsot kér, hogy hogy alázza, büntesse meg az exét.
2016. okt. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
Igen, a férfiak agresszív, gonosz és bosszúszomjas vadállatok.
2016. okt. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
17%

Ne közölj valamit tényként, ha az nem igaz.


Például ajánlom figyelmedbe az itteni esetek végigböngészését:


[link]



Ajánlom összehasonlítani twitteren a #killallmen, #killallwhitemen tweetek számát a #killallwomen.



Ajánlom elolvasni a legfontosabb irodalmakat a témában például Az idomított férfi kezdésnek, vagy ott vannak Karen Straughan videói az interneten.



Mint tudjuk a családon belüli erőszakkal kapcsolatos statisztikák hamisak, az esetek többségében a fiúgyerek esik áldozatul, a férfi áldozatok nem kapnak segítséget:

[link]

2016. okt. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
11%
Hát a mai nők nagy része meg is érdemli, ha valaki megmutatja, milyen megalázottnak lenni. Hátha átgondolják, mit b@**nak el.
2016. okt. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Az az ember (legyen akár nő, akár férfi), aki utálja, gyűlöli a másik nemet, tulajdonképpen képtelen szeretetet adni. Ennek következtében nem is kap, hiszen előbb adni kell tudni. Ha nem kap mert önző természete miatt adni nem akar (mintha attól ő kevesebb és szegényebb lenne) és gyávasága miatt nem is mer, akkor bizony csak nyomorúság lesz az élete.
2016. okt. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%

én is sok nőt láttam már bosszút esküdni.én olyan fele-fele arányban tartom ezeket. nőből is van sok, aki követeli, hogy neki mindenből sokkal több és több jár. én otthon mindent megosztok párommal, egyenrangúak vagyunk...majdnem. :) én kitalálom és ő meg megcsinálja. de én sosem voltam bosszús, csak mondjuk a saját nemmel szemben(a nőkkel), mert látom ahogy ők kecsegtetnek szép dolgokkal, aztán csak mint a bankrablók fosztogatnak.ez főként a gyermekes nőkre igaz a gyermek apukája ellen induló támadásokkal.ami számomra undorító, hogy a gyerekre fogják.


szóval lényeg a lényeg. a nők lelkileg és észfölénnyel szivatják a férfiakat, míg a férfi csak az erőszakosabb végét tudja alkalmazni a dolgoknak.

2016. okt. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
12%

"észfölénnyel"


Nem akarod megbántani senkit, veszekedni sem, de a mai lányok és nők többsége pont nem tud ésszel senkit sakkban tartani.

2016. okt. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
6%
Nő gyűlölő férfiak inkább uralkodni akarnak, ellenben a férfigyűlölők valami kőkemény bosszún törik a buksijukat. Soha nem akartam női ellenfelet, egy férfi max megver, a nőknél nem lehet tudni, lehet h a börtönben kötsz ki v rosszabb.
2016. okt. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
67%

Mivel itthonülő introvertált vagyok barátok nélkül, nem tudom, ez mennyire jellemző vagy reprezentatív, de a Való Világban a csávó olyat mondott a múltkor, hogy annyira nem tiszteli, lenézi az egyik csajt, hogy ott mindenki előtt megdugná, míg akit tisztel, azt megcsókolni sem merné.


Nos, nőként nem tudom elképzelni, hogy valakit annyira utáljak, hogy dugjak vele, de remélem, ez is csak egy elszigetelt eset és nem minden férfira igaz.

2016. okt. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!