Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Veled szokott olyan lenni...

Veled szokott olyan lenni hogy nem érdekel a másik ember?

Figyelt kérdés
Tehát gondolom ezt úgy hogy olyan érzés mikor elbeszélne a fejed felett a másik, nem érdekel amit mond...stb
2018. aug. 30. 16:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem, mindenkit megszoktam hallgatni.
2018. aug. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
47%

Szokott bizony. Imádom, hogy városi ember vagyok és a buszon a falusiak mennyi sületlen hülyeséget hordanak össze. ,,Falusiak a városban". Kb. mint ,,Magyar New Yorkban"...

Igaz nem érdekel miről van szó, ilyenkor bedugom a muzikot a fülembe, és hagy károgjanak :DDD

2018. aug. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szokott.
2018. aug. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez állandó jelleggel így van nálam. Pláne a vélemények nem érdekelnek egyáltalán, meg az se, ami engem, vagy a szeretteimet nem érinti.
2018. aug. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A szüleimen kívül egyetlen másik ember sem érdekel ezen a földön, szóval az esetek 99%-ában így vagyok ezzel. :)
2018. aug. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Igen. Nagyon kevesen de vannak ilyenek. Jellemzően azok akik 15 mondat után már hazudnak, ők nem tudják hogy én tudom,hogy hazudnak, de nekem meg, akár milyen oknál fogva muszáj játszani a bohócot, mint ha észre sem venném.


Aztán 1-2 napja meg volt két reg, aki szerintem egy s ugyan az ember volt privátban, és olyan taszítást éreztem velük szemben, hogy én még életemben olyan gyorsan nem fejeztem be írkálást mint náluk. Egy fellélegzés volt utánuk, annyira nyomasztott a légkör ami ezt a két reg-et körbevette.

2018. aug. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
persze. unszimpatikus ember mondanivalója, problémája egyszerűen nem tud meghatni
2018. aug. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sokszor vagyok így, főleg a munkahelyen, amikor számomra érdektelen emberek között kell érdeklődést színlelnem.
2018. aug. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én folyamatosan ilyen vagyok egy ideje.

Full idegesítő a szokásos "Marcsi gonosz, mert...", "A kutyám aranyos, mert...", "A kormány ilyen-olyan-amolyan...". Viszont az, aki valóban tartalmas, érdekes dolgokat tud mondani bármilyen szakterületről, vagy valamivel kapcsolatban összefüggéseket mond el, stb., azokat szívesen hallgatom.

2018. aug. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Metionin ***** válasza:
Nálam ez az alapállapot :D
2018. aug. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!