Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek beteg vagyok?

Szerintetek beteg vagyok?

Figyelt kérdés
Van egy film, amire annyira ráfüggtem, hogy már tudom kívülről a szöveget, konkrétan minden szót, a fejemben is megvan a színészek hanglejtése, arckifejezése, szinte minden egyes nap megnézem a kedvenc részeimet belőle, ha meg több időm van, akkor az egész filmet, rendeltem magamnak olyan pólót, amin a szereplők vannak, illetve már annyira belém ivódott az egész, hogy én is el tudnék játszani egyes jeleneteket, persze közel sem olyan jól, mint a benne szereplő színészek, mert ők megismételhetetlen munkát tettek le az asztalra. Veletek volt már hasonló, hogy ennyire ráfüggtetek egy filmre? :D

2018. szept. 1. 17:33
 1/10 anonim ***** válasza:
6%
Véletlenül nem a Vikingek?
2018. szept. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
10%

Melyik film ez?

Nekem volt már ilyen (csak sorozattal) általában azzal a sorozattal vagyok így amit éppen nézek van hogy éjszaka ezért nem alszok h nezhessem persze ez nyári szünetre vonatkozik

2018. szept. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt, olyan volt, mint egy online játék, mindig újból és újból meg akartam nézni, holott bármikor fejből tudtam idézni belőle. Ne aggódj, egyszer csak megunod.
2018. szept. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én könyvvel voltam így kb 1 évig, szerintem normális
2018. szept. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Lány vagy?


Nekem a nővéreim csinálták ezt, de néhány évente váltottak filmet / sorozatot...

Meg egyes színészeket már szinte megszálottan szerettek.


Szerintem nem egészséges, mert bár mindkettőnek az egyetemi évei alatt ez egy kicsit háttérbe szorúlt, s sikerült lediplomázniuk, de szerintem egyértelműen hátráltatta ez a dolog Őket több dologban is.

2018. szept. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Velem is előfordult már, és nem tartom normálisnak. Én inkább szenvedtem tőle, úgy éreztem, hogy elvesztettem a függetlenségemet, és az irányítást, és ez elég rossz érzés volt - mindamellett, hogy jó is volt valamit/valakit ennyire imádni.
2018. szept. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40%

Én is voltam így, egyszer pl. a kedvenc animémmel. Szinte egész nap amv-ket néztem belőle, meg 3-szor végignéztem az egész sorozatot (még szerencse, hogy csak 26 részes volt). Az egyik szereplőt már-már megszállottan szerettem és olyan akartam lenni mindenben, mint ő :/

Kb. 1 év alatt meguntam, igaz, még mindig szeretem azt az animét, de azért már nem olyan megszállottan, mint előtte.

2018. szept. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Egyik kedvencem a Vikings sorozat.
2018. szept. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
"Ráfüggtem". Ez aztán a nyelvújítás! 😊 Igen, beteg vagy!! Az ilyen jellegű megnyilvánulás már betegség. Manapság a Földön sok a beteg ember...
2018. szept. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
8%
#9 Téged már elég sok kérdésnél láttalak, és mindig mindenhol valami negatívat fűztél hozzá a témához. Nálad ez valami kattantság, vagy kompenzálni szeretnél valamit? :D Szerintem itt te vagy a beteg, hogy csak oltogatni tudsz másokat, inkább keress magadnak életet.
2018. szept. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!