Dohányzol?

Figyelt kérdés
Mióta? Miért? Nem szeretnél leszokni?

2018. szept. 2. 17:46
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Hű hát megleptek a válaszok. Azt hittem szinte csak "igen" válasz lesz. Jó hogy sokan nem károsítják magukat ezzel!

Én sem gyújtottam rá még soha, régebben megkaptam másoktól, hogy mennyire gáz vagyok emiatt.

2018. szept. 2. 18:08
 12/27 anonim ***** válasza:
70%
Nem, mert pénzkidobás.
2018. szept. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
77%

Kipróbáltam 2x-3× de ha az eddigi 46 éve,ben egyáltalán nem jött be, eztán sem fog.


Ráadásul nekem olyan függő szolgalélek feelingje van ha valaki bagózik. Sok pénzt elfizet egy pförtelmesen büdös, közönséges és gusztustalam dologra. Igazi balekség, lúzerség, szolgalelkűség.

2018. szept. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
78%

Őszintén, 15-16 évesen sokat cigiztem, de csak mert menő akartam lenni. Észre sem vettem és nagyon gyorsan rászoktam. Szerencsére még időbe sikerült letennem a cigit, több mint két éve egyáltalán nem gyújtottam rá.


19/F

2018. szept. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
55%
Nem. Kipróbáltam, de egyáltalán nem jött be, és nagyon nem akarok rászokni.
2018. szept. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
55%
Szerencsére nem.
2018. szept. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
70%

Március elseje óta nem.

Korábban úgy hat éven át, hosszabb-rövidebb szünetekkel.

2018. szept. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
#17: Gratulálok, kitartást!:) Bár március óta sok idő telt el.
2018. szept. 2. 22:15
 19/27 anonim ***** válasza:
Nagyon néha vízipipázom. Annak van valami élvezeti értéke. Többi dohányterméknek nincsen igazán... sőt büdösek és rosszízűek. Nameg drágák... függőséget okoznak. Kihagynám, köszönöm 🙂
2018. szept. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 gerzulal válasza:
53%

#19 A WHO jelentése


A WHO szerint még nagyon kevés vizsgálati adat áll rendelkezésre a vízipipázás egészségügyi hatásával kapcsolatban, azonban az előzetes kutatási eredmények alapján:


a vízipipázás egészségi kockázatot jelent,

nem biztonságosabb a cigarettázásnál,

egy tipikus 1 órás vízipipázás 100-200 cigaretta füstjének elszívásával egyenértékű,

a vízipipa beszívott füstje kis mennyiségű mérgező anyagot, többek között szén-monoxidot, nehézfémeket és rákkeltő vegyületeket tartalmaz,

a dohány hevítéséhez használt anyagok (pl. vegyszeres gyújtóréteget tartalmazó faszén) tovább növeli az egészségügyi veszélyeket.

2018. szept. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!