Dohányzol?

Figyelt kérdés
Mióta? Miért? Nem szeretnél leszokni?

2018. szept. 2. 17:46
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
53%
Én több mint egy hónapja vettem egy doboz L&M-et. Sajna nem jött be ez a cigarettázás :D ha elszívtam a 20 szálat, szerintem nem veszek már többet... Jobban inkább a szivar, pipa vonzz. Szóval ezek nem annyira elterjedtek, és mivel az ember kevesebbszer is használja, ezért nem annyira ártalmas. Nem ítélem el a cigiseket, de ne egy dobozzal szívjon mar el egy nap, mert az már beteges. Lényeg a mértékletesség. Bár könnyű ezt mondani, mert akinek bejön ez az egész, az nem fog megállni napi 2 szálnál.
2018. szept. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
33%
Igen. Fél éve. Mert jó érzés néha elszívni pár szálat. De le szeretnék szokni csak nem megy még. :)
2018. szept. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
0%
Igen. Úgy 6 éve, hogy miért kezdtem azt nem tudom. Jelenleg nem szeretnék leszokni.
2018. szept. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Mar nem.

7 evig dohanyoztam napi szinten, de kb 3 eve letettem, azóta hebe hoba elszivtam 1-1 szalat, de egy ideje egyaltalan nem gyujtok ra, sot nagyon utalom es ellenzem. Apukam emiatt halt meg.

Par napja emiatt ert veget egy friss kapcsolatom, mert a masik fél a sulyos betegsege ellenere nem tette le es meg hazudott is rola.

2019. júl. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Kb. 20 éve, mert ha nem teszem, az iszonyatos szenvedést okoz, leszokni csak úgy akarnék, ha tünetmentesen kivitelezhető lenne. Nem úgy megy a dolog, hogy 10 évre bezárkózunk, és nem dolgozunk, meg nem találkozunk emberekkel, mert rosszul vagyunk.
2019. júl. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem, soha nem is próbáltam, én is rosszul vagyok már a szagától is.

A fiúknak felhívnám a figyelmét a dohányzás egy kevésbé hangoztatott ártalmára, bár azt mindenki tudja, hogy az érfalon lerakódásokat, így érszűkületet okoz, abba kevesen gondolnak bele, melyik szervben vannak a legvékonyabb hajszálerek, amikben ezért a leghamarabb okoz szűkületet, így igen hamar fuccs lesz a merevedésnek. Csak szólok!

2019. júl. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Nem.

Fiatal koromban volt, hogy megóstoltam, de soha nem ízlett, nem tetszett, sosem tudtam volna azonosulni vele.

Ami miatt irritál:

Egyszerűen képtelen vagyok tolerálni a szagát is.

Én nem vagánynak és bevállalósan menőnek látom a dohányosokat (pl a fiataloknál) hanem egy megfelelési kényszeres alárendelt szolgalaléleknek, aki ezen keresztül akar némi elismerést kicsikani az emberekből, holott totál szánalmas ez a fajta függőség. Gyengeség.


Észérvek alapján pedig eleve nem vagyunk égéstermékek belélegzésére kalibrálva, totál ember- és természetidegen.

Egészségtelen

Kellemetlen (büdös).

Költséges.


Szóval totál értelmetlen, sosem értettem, mi a jó benne.

2019. júl. 26. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!