Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dohányoztál/ dohányzol terhess...

Dohányoztál/ dohányzol terhesség alatt? Aki nem az ne írjon.

Figyelt kérdés
Mennyít szívtàl?Hogy alakult a terhességed? Szülés utàn nem volt gond a babàval?Vàlaszokat köszönöm.
2017. máj. 5. 09:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
nálunk mind a két baba koraszülött lett... ostobaság volt!!
2017. máj. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Egyik ismerős anyuka dohányzott, mondván attól a pár száltól úgysem lesz semmi baja. Szívbeteg babája született.
2017. máj. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
63%
Mar bocs de ha Kiss Gizi dohanyzott es nem lett baja a babajanak, akkor hatradolsz egy nyugodtan szivod tovabb?? Mi ertelme ennek a kozvelemenykutatasnak? Tok evidens, hogy valakinek lesz baja valakinek meg szerencseje lesz es nem. Tehat terhesen dohanyozni egy orosz rulett, amit a sajat elvezetedre jatszol es a gyereked a tetje. Ki az az ember, aki kockaztat? Azaz milyen ember az??
2017. máj. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
40%

én kb kéthavonta egy szálat szívtam el.

barátnőm amikor terhes volt, cigizett, viszonylag sokat. nem lett baja a gyereknek, de ettől függetlenül még nem kockáztatnék.

2017. máj. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Édesanyám a legkisebb húgommal végig titokba cigizett.. Most még lehet nézni az immunrendszere a béka segge alatt van.
2017. máj. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%

Tegyük fel épp ma van az ideje annak, hogy a gyermekednek elkezdjen fejlődni a szíve, tüdeje vagy más szerve. Minden tápanyag, vér, oxigén a fejlődését táplálja és önmagát. Erre megfogsz egy cigarettát és a szervezetedbe szívod a kátrányt, a nikotint a mocskot amit válogatás nélkül magához vesz Ő is.


Nézz videót, hogy ultrahang felvételen hogy reagálnak a babák 1 slukkra. Komolyan.

Megéri? Szenved közben. Fintorog. Akkor valószínű nem ártalmas....


Ha valaki függő akkor szakorvos kell hozzá. Sógornőm is cigarettázott terhesség alatt. Folyamatosan betegeskedik a fia.

2017. máj. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Az első terhességemnél cigiztem,hol kevesebbet hol többet..41 hétre született 4200g.Most ismét babàt vàrok.Nagyon sok cigít szívtam elötte 2 doboz simàn elment...Màr sokat csökkentettem olyan 10-12 szàlat szívok el.Nem vagyok rà büszke..De mikor ràmjön,h rà kell gyújtanom,probálom magam visszafogni,terelni a gondolatot,de olyan pànik jőn ràm,h hihetetlen.Remeg a kezem ingerült leszek stb.Nem tudom lerakni:(
2017. máj. 5. 10:41
 8/15 anonim ***** válasza:
80%
Sose ertem meg az ilyen noket/ anyakat akik a sajat karos szenvedelyuket nem tudjak letenni meg a gyermekukert sem . En terhessegem elott 1-2 doboz cigit elszivtam naponta. Ahogy pozi lett a teszt nemtudtam rogton letenni de joval csokentettem az adagon . 6 hetesen elmentem orvoshoz es lattam az ultrahangon azota nem gyujtottam ra . Pedig enis nagyon kattogtam eleinte feszult voltam miatta sokszor sirtam is , es a kornyezetembe raadasul mindenki dohanyzott. De a babam egeszsege sokkal fontosabb volt mint az en szenvedelyem . Nemtudnek a tudattal elni hogy miattam beteg a gyermekem . Kb a 2. Trimeszterig mindennap rengetegszer eszembejutott hogy ragyujtok , de sikerult mindig lebeszelnem magam rola . Az utolso 3 honapba jott az el hogy egyaltalan eszembe se jutott hogy ragyujtsak es undorodtam ha valakin ereztem a cigi szagot. Nehez volt nagyon de megerte, es meg nagyon buszke is voltam magamra hogy sikerult. Nem kotekedeskent szantam , csak hogy lasd hogy igenis le lehet tenni a cigit ha valaki nagyon akarja.
2017. máj. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos 5 hetes korig szívtam, mert nem tudtam még akkor, hogy terhes vagyok.Akkor tettem le, amikor megláttam a pozitív tesztet.A terhesség alatt a későbbiekben egyetlen szálat szívtam el.A lányom a 42.hétre született majdnem 4 kilóval, szerencsére egészséges lett.
2017. máj. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
58%
A szomszed asszonyka szivta/ szivja terhesseg alatt. Mindket gyerek szemuveges lett mar 1 evesen, es szerintem a 3. is kuplungos lesz!
2017. máj. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!