Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Találkoztál már furcsa emberrel?

Találkoztál már furcsa emberrel?

Figyelt kérdés

Olyan emberrel aki eléggé eltér az átlagtól nem hétköznapi.

Milyen személyiség volt?

Érdekesnek találtad? :D


lehet ismerős vagy akár egyszeri találkozás is.



2018. szept. 2. 18:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
magammal meg egy unokatesómmal
2018. szept. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Nézőpont kérdése az, hogy ki a furcsa. :)

Amúgy találkoztam. Milyen személyiség? Számomra undorító. :D Nem találtam érdekesnek, inkább azt gondoltam, hogy pszichológus/pszichiáter kellene neki.

2018. szept. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Találkoztam sajnos nem is egyel..Számomra nem volt sem érdekes,sem szimpatikus..Idegesítő,tolakodó volt inkább..
2018. szept. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Magammal miden nap. Számomra én (és csupán néhány másik ember) vagyok a pozitív példa.


A negatív: számomra az emberek 95%-a rossz értelemben furcsa. De igyekeztem és igyekszem hozzászokni ehhez, hiszen mind mások vagyunk kicsit vagy nagyon.

2018. szept. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Aki azt írja, hogy ő maga a furcsa, az kifejtené, hogy miből gondolja ezt? #4-es, nem iszom alkoholt, nem drogozom, nem dohányzom, nem kávézom, tévét (filmet és sorozatot is) csak ritkán nézek. Ezzel már kiesek az emberek egy jelentős halmazából, de gondolom nem csak ezekre gondoltál. :)
2018. szept. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mindenki furcsának látja magát a többiekhez képest. Ennek annyi az oka, hogy a saját motivációinkat ismerjük, a többiekére pedig csak következtetünk, általában persze helytelenül. Ezért van ennyi "én fura vagyok" kérdés és válasz ezen az oldalon.

A kérdésre válaszolva, igen ismerek "furcsa" embert, szeretem magam különleges emberekkel körülvenni. :)

2018. szept. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nincs két egyforma ember és nincsenek mindenkire érvényes általános érvényű szabályok, így a kérdés maga is értelmetlen.
2018. szept. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

nekem mondták már, hogy olyan vagyok, hogy egyszerre mocsok határozott de a jobbra mindig nyitott..


képzeld el, hogy velem dolgozol csapatban egy projekten, csomó vita van, erre fogom magam és minden resztvevő minden ötlete közül kiszeparálom a legjobbakat és abból csinálok egy tervet (ami általában működik is)..de ha elkezdesz jönni, hogy miért nem neked (akár nálam jobb papírokkal és nagyobb múlttal rendelkezőnek) hanem egy kezdőnek adok igazat vmelyik részletben, akkor azzal nem tudsz megingatni..


másik fura talán, hogy olyan dolgokban is meg tudom mondani a tutit amikben egy nagy 0 a képzettségem..


aztán van még csomó - elvileg egy emberben összeférhetetlen - dolog:


magasság><monogámia

antifesztivalizmus><zenebogár

sikeresség><luxusiszony

jó időbeosztó><spontán

kedves><nem naiv

szótlan><szófosó

józan><álmodozó

higgadt><pörgős


szóval én elég adaptív vagyok, talán ez kifejez mindent

2018. szept. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jómagam ilyen vagyok: én értem a cselekedeteimet, de más nem. Követhetetlen vagyok, pár embernek érdekes is.
2018. szept. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Minden nap találkozok vele a tükörben 🙂


Fogalmam sincs milyen személyisége van. Bárcsak tudnám...

2018. szept. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!