Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csinálnak abból problémá...

Miért csinálnak abból problémát egyes válaszolók, ha lepontozzák őket?

Figyelt kérdés
2018. szept. 3. 07:31
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
91%
Nekem pl azért esik rosszul, mert nem egy esetben adtam meg komoly kérdésre olyan választ, amit már megtapasztaltam az életem során. Tehát nem szimplán egy véleményt írtam. De a kedvencem, mikor feltesznek egy olyan kérdést, hogy holnap mit főztök, és aki mondjuk tésztát főz, azt lepontozzák. Nagyon sok kérdés van ahol nincs is értelme a pontozásnak. Bár találkoztam már olyannal is, aki priviben megindokolta mi nem tetszett neki a válaszomon. Ezt korrektnek tartottam.
2018. szept. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
77%

Nekem alapvetően nincs gondom a lepontozással. Elfogadom, ha mások másként gondolkodnak.

Egyedül ezt nem szeretem amikor ez olyan kérdésnél történik ami teljesen szubjektív. Pl: Hogyan iszod a reggeli kávéd?. Ezeken mit lehet le vagy felpontozni? Mindenki másképp szereti és gondolom a kérdező is minél többféle választ szeretne, hogy megtudja mégis hogy csinálják az emberek. Persze itt is megy a lepontozgatás.

Egy dolgot lehet tenni, nem kell vele foglalkozni.

2018. szept. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
68%

Egyszerűen ezt a pontozást meg kellene szüntetni.

Akkor is lehetne normálisan véleményt írogatni.

2018. szept. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
88%

Most is mindenki le van pontozva, hehe.

Engem leproliznak, 0 százalékokat kapok ha le merem írni hogy hárman 150.000 ft- ból élünk, nem is rosszul. Lehet hogy oktatnom kéne hogy csinálom, millókat kereshetnék vele.

2018. szept. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
83%

Nem érdekel, de igen, vannak akik lepontozni járnak, vannak akik az alapján pontoznak, eddig sokan jónak tartották, akkor ő is. Amit sokan rossznak, azt ő is lepontozza.

Na és vannak, akiknek csak és kizárólag egy, az ő válaszuk a jó.

2018. szept. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
71%
Támogatom a pontozási rendszert mint kvalitási cenzust a felhasználók részéről, de reddithez hasonló pontrendszert kéne bevezetni, ahol egy hasznosnak értékelés +1, egy haszontalannak értékelés -1 pont. Jelenleg egy 80%-os hasznossági rátával bíró válasz jelentheti azt is, hogy 5 értékelőből 4 találta hasznosnak, meg azt is, hogy 100 értékelőből 80. Az általam javasolt rendszer szerint az előbbi esetben a válasznak 4 pontja lenne, utóbbi esetben 80, így pontosabb képet kaphatnának a választ olvasók azon emberek számáról, akik számára hasznos/haszontalan volt a válasz.
2018. szept. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
83%

Engem csak az zavar, ha az adott kérdésre érkező korrekt válaszokat pontozzák le, és érthetetlen, hogy miért.


Hozok egy hülye példát:

Szeretitek a paprikás krumplit?

"igen" - le van pontozva

"nem" - le van pontozva


Ahol ütköznek a vélemények, tapasztalatok, ott oké, hogy lesznek lepontozások, de van, ahol egyszerűen értelmetlen.

2018. szept. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
63%

Inkább akkor szokott valamennyire érdekelni, ritka esetekben, amikor 0%-ot kapokxD főleg úgy, hogy mások fel vannak pontozva, miközben az én válaszom is helytálló.

Mindenféle unatkozó troll lepontozásai nem érdekelnek, de amikor úgy tűnik, hogy félreértés miatt (vagy tudomis én mi miatt) más válaszolók is lepontoznak, olyankor zavaró picit.

2018. szept. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
83%

Rosszul tud esni, ha olyan dologért pontoznak le, amiben tudom: igazam van.

példa: írom, hogy a pszichológus nem orvos, nem adhat gyógyszert.

Erre írják, hogy "de igen" és lepontoznak.

Nem néz utána, hogy mi a különbség pszichológus és pszichiáter közt, hogy a pszichológus nem járt orvosira stb...


Van még az "érzelmi-alapú" lepontozás, amiokor feketén-fehéren akarják látni a világot...

2018. szept. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
43%

Mert azt hiszik számít valamit. A boldogságodhoz semmit sem ad hozzá, ha -fel vagy lepontoznak.


Tudjuk mi van a pontozásnál, látjuk. Tehát semmit sem jelent. Ha majd fontos lesz a pontozás értéke, akkor tesz lépéseket az oldal üzemeltetője, de szerintem neki fontosabb az, hogy a reklámocskái megjelenjenek az oldalon, mint a korrekt pontozási rendszer.

2018. szept. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!