Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a fenéért akadnak fenn...

Mi a fenéért akadnak fenn sokan azon, ha lepontozzák a válaszukat?

Figyelt kérdés
Miért akkora trauma ez?
2017. dec. 13. 17:09
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
43%
Mert úgy gondolják, hogy ők mindent jobban tudnak másoknál, és ha valaki nem ért velük egyet, akkor hülyének nézve érzik magukat. Ettől pedig megsértődnek, és utálkozó kommentek írásába kezdhetnek.
2017. dec. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
43%

Mert sokszor indokolatlanul történnek a lepontozások.

Például egy jogász jogi segítséget adott, erre a laikusok lepontozták...

Vannak kérdések, amelyeknél érzelmi alapon pontozgatnak, pl. két táborra szakadnak a válaszadók, volt hogy mindkét csoport le lett pontozva, de a lepontozók nem világították meg a témát harmadik szemszögből, csak pontozgattak lefelé.

2017. dec. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
34%
Mert azok pontozzák le, akik beszólogatni meg görénykedni járnak internetre. Egy "Mi a kedvenc lányneved?" kérdésben a héten, múlt héten pl. mindenkit leszavazott valaki, akinek jobb dolga épp nincs.
2017. dec. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
19%

Kit érdekel a pontozás? Akit nagyon is az ugy is csinal több regisztrációt, es felpontozgattja magát, vahy privatban valaszol, hogy ne tudják lepontozni....


Őszintén en full lexarom, hogy pirosat vqgy zöldet nyom rám, egy olyan ember, akinek az arcat sem latom, nem tudok róla semmit, azaz számomra egy s3nki... nyomkodja a pirosat ha ez ikoz neki örömöt....

Én ugyanugy élem az életem akkor is ha 80, es akkor is 10% az arányom....


Nagyon érzelmi trottynak kell lenni ahhoz, hogy valakit a lepintozás megviseljen.

2017. dec. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
48%

Én akkor röhögtem ezen a lepontozáson legutóbb, amikor valami olyan kérdés volt, hogy ki mit ebédelt?

Erre elkezdték egymást lepontozni.

Csirkecomb krumplival bámm a válasz 35%-ban hasznosnak tűnik. :D

2017. dec. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
35%
Attól függ milyen válaszokat pontoznak le, mert vannak olyanok is, akik viszik a fáradtságot és tényleg segítőkészséggel próbálnak válaszolni egy kérdésre, ami aztán le van pontozva. Biztos nem esik jól nekik.
2017. dec. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
15%

Btw,mindenkit lepontoztam.

3

2

1

Jöhetnek a felháborodott piros kezecskék. XDD alig várom

2017. dec. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
19%
Omg,XDXDD ez az!!!
2017. dec. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
18%
Még!!!!! :D
2017. dec. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
0%
Én felszavazlak, mert tudom, hogy si'r a lelked a piros kezecskék miatt. muhhahha!
2017. dec. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!