Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan szokjam meg, hogy...

Hogyan szokjam meg, hogy ferde lett egy baleset miatt az orrom?

Figyelt kérdés
2018. szept. 3. 13:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez van. Jobb lesz ha idegesít? Nem. Fogad el mást nem tehetsz. Kivėve ha van pėnzed megcsináltatni!
2018. szept. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért kéne megszokni, ha a plasztika megoldja?
2018. szept. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha zavar a mindennapokban, kisebbségi érzésed van miatta, akkor én is azt javaslom, vagyis én is úgy gondolom, hogy műttesd meg. Lelkileg tönkre tudja tenni az embert. Manapság ez már simán megoldható. Még az sem kizárt, hogy mivel baleset következtében lett ilyen az orrod, még a tb is támogatja. Nézz utána. Ha nem, akkor maszek plasztikai sebészet.

Látod, a lányok bármire képesek, hogy szebbek legyenek. Plasztikáztatják magukat orrba-szájba.

Neked más a helyzeted. Tényleg nézz utána, ha annyira zavar. Egyébként szerintem ha nem túl vészesen deformálódott az orrod, meg lehet szokni és együtt lehet vele élni. Nem írtad, hány éves vagy. Az sem mindegy. Mert ha pl. 60 (csak írtam egy számot), és van rendes családod, akkor el lehet fogadni magad, csak idő kérdése.

2018. szept. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

20 éves vagyok


Azóta képeket sem csinálok magamról, annyira zavar.


Nincs egy fillérem sem.

2018. szept. 3. 14:23
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha zavar, akkor tudsz gyűjteni a plasztikáztatásra. Ha nem tudsz gyűjteni, akkor nem zavar eléggé. Ilyen egyszerű... 🙂
2018. szept. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Inkább az orrod legyen ferde, mint a hajlamaid.

Viccet félretéve, ha lány vagy, akkor fogadd el addig, amíg nem lesz pénzed megcsináltatni, ha fiú vagy, akkor pedig teljesen mindegy, ha a légzésben nem akadályoz.

2018. szept. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nehezen is veszek rajta levegőt, lány vagyok.
2018. szept. 3. 18:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor pedig járj utána, hogy a TB áll-e egy esztétikai és korrekciós műtétet. Ha valóban jelentkeznek légzési nehézségek emiatt, biztosan találnak rá az orvosok megoldást.
2018. szept. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Óó, miért nem ezzel kezded? 😃 ha egészségügyi problémát is jelent, akkor abszolút van esély arra, hogy kórházban javítanak rajta, tb állja. Érdeklődd meg!
2018. szept. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!