Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Gerinccsigolya törésem van?...

Gerinccsigolya törésem van? Segitseg! 13/l

Figyelt kérdés
13 eves lany vagyok reggel a suliba elso ora elott hanyadtesetm a szekkel, a szek tamlaja megutotte a fenekem folott levo csontot, mostmar itthon vagyok, nagyon faj, alli tudok, ulni nagyon rossz, lehajolni nem tudok, jarni is csak lelassan. A tartasom egyenes, iszonyatosan faj minden mozdulat, kb egy ora mulva megyek rontgenre, a szek tamlaja utott meg, kivulrol semmi nem latszik, nem lila, nem poros, semmi. Bocsanat a helyesirasert es fogalmazasert de nagyon ketsegbe vagyok esve! Kerlek ertelmes valaszokat irjatok, nemsokara megyek orvoshoz, de nagyon felek igyhogy kerlek irjatok rendes valaszokat! Elore is koszonom

2015. okt. 1. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Inkább hipochhonder vagy, minthogy csigolyatőrésed lenne. Túl fogod élni.
2015. okt. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ha az lenne megmozdulni se tudnál, ne aggódj. megütötted, kellemetlen, ennyi.
2015. okt. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha nem érzel zsibbadást akkor sztem nincs nagy gond
2015. okt. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A farokcsontod megsérülhetett, de nem biztos, hogy törés, vagy repedés. Lehet, csak zúzódás, de az is baromira tud fájni. Nekem egy seggre esés után közel egy évig fájt még az is, ha összeszorítottam a sheggem.
2015. okt. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet semmi komoly, de lehet repedés, ami nagyon kellemetlen tud lenni hónapokig. Ha el lenne törve, mozdulni sem tudnál.
2015. okt. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!