Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek a barátom szándéko...

Szerintetek a barátom szándékosan duzzog? (Mit tanácsoltok, muszáj kibékülnöm vele)

Figyelt kérdés

Holnap lesz a szülinapja és tudja, hogy mennyi mindent készítettem neki.

Tegnap óta duzzog, mert azt mondtam neki, hogy a mi kapcsolatunk nehezebb mivel más nyelvvel, kultúrával és korral rendelkezünk. Erre azt válaszolta, hogy 'nem tudok bízni benned akkor'. Egyszerűen nem értem. Ebben nincs semmi rossz dolog. Nem is annak szántam, hanem ettől lesz egy kapcsolat különleges ugyanakkor nehezebb is, mint például a különböző nyelv miatt.


Ti haragudnátok ezért? Már 5x üzentem neki, de semmi. El sem olvassa az üzenetet és bánt, hogy tökreteszi a következő napot. Holnap lesz a szülinapja, addig mit tegyek? Mit mondjak neki?



2018. szept. 6. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy a nyelv miatt értett valamit félre?
2018. szept. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van olyan ember (én is ilyen vagyok), akinek a legjobb terápi, ha egy kicsit békén hagyják. Kifejezetten útálom, ha egy veszekedés után dörgölőzik meg esedezik a másik és próbál a kedvemben járni és ez sokkal jobban elnyújtja a konfliktust, mintha semmit nem csinálna. Talán ő is ilyen?
2018. szept. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
És itt mi is lenne a konfliktus, utolsó? A hiszti ?
2019. júl. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!