Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért adja ki magát valaki...

Miért adja ki magát valaki lánynak, miközben fiú? Ennek mi értelme van?

Figyelt kérdés
Van egy olyan érzésem, hogy itt vannak olyanok is, akik lányoknak adják ki magukat.

2018. szept. 6. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
látenshomár
2018. szept. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Nehezebb legyen őket beazonosítani a kèrdésük alapján.
2018. szept. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%

Attól, hogy van egy ilyen érzésed, még nem biztos, hogy úgy van.


Miből gondolod, hogy annak adják ki magukat? Csak úgy alaptalanul?

2018. szept. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 he84 ***** válasza:
49%
Csak úgy nem tudhatod ezt biztosan, főleg ha még nem ismered az illetőt, csak úgy vádaskodni nem jó. Én például soha nem hazudtam a nememről és nem is fogok. Mindenesetre valóban fura, ha valaki más nemünek adja ki magát, mint amilyen valójában. Előbb-utóbb úgy is kiderül. Az is butaság ezen belül, hogy néhány meleg, vagy biszexuális férfi nőnek adja ki magát és így próbál összejönni heteró férfival. Ez főleg azért fura és értelmetlen, mert ha talit tervez a másikkal, akkor úgy is lebukik, hogy ő igazából férfi és ezzel átveri a másikat, aki onnantól fogva gyanakvóbb, óvatosabb lesz, így a valódi nők is nehezebben fognak nála esélyt kapni. Meg még az is fura, hogy egy meleg, vagy bi férfi miért heteró férfiaknál próbálkozik, miért nem szintén meleg, vagy bi férfiaknál. Hisz a heteró nyilván nem fog se meleg, se bi férfiakkal szexelni. Butaság és értelmetlen. Mint ahogy az is, hogy ez például olyan, mintha egy heteró férfi egy leszbikus nőnél próbálkozna. Szintén értelmetlen, nincs esélye.
2018. szept. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
Nekem küldtek már privátot többen is, akiknek valamilyen lánynevük volt, de súlyos forintokat tennék rá, hogy nem lányok voltak.
2018. szept. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem függ attól, hogy mit akar elérni az illető. Van aki nyilvánvalóan troll, és csak azt akarja, hogy az emberek kiakadjanak a hülyeségein, és ez neki a szórakozás.

Mások azt hiszik, hogy ha nőnek adják ki magukat, akkor nagyobb esélyük van rá, hogy az itteni nők beszélgetnek majd velük, és a végén, ha elmondják az igazat, még fel is szedhetnek így valakit.

Aztán hallottam olyanról is, hogy ez egyeseknek valami szerepjáték, és izgalomba hozza őket (nem feltétlenül szexuális értelemben) ha azt feltételezik róluk, hogy nők.

A szexualitás kategóriában van még egy rakat ilyen férfi; ők nőként odakommentelnek mindenféle análozós meg mélytorkozós kérdés alá, hogy "cijjjasztok, én csajszi vagyok~~ és had mondjam el, hogy a KEDVENCEM az anál ;) el is tudok menni análozás közben ;) ;) ;) csak ajánlani tudom a többi csajszikáának, hogy próbáljátok ki, ha a pasitok megkér rá ;) ;) ;);) ;) ;);) ;) ;)"

Aminek gondolom egyértelmű, hogy mi a lényege..

2018. szept. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%
Mert túl gyerekesek, hogy normálisan gondolkodjanak, azt gondolják, hogy ezt jó csinálni a másikkal.
2018. szept. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
39%

Vannak vicces dolgok.


Például az anális szexes kérdéseknél szoktak ilyen válaszadók lenni. Magukat lánynak kiadók, akik úgy ömlengenek róla, hogy ordít róluk, hogy egy férfi írja őket "szeretem ha feszíti a s..gglyukam a f..sz" típusú megnyilvánulások... :D

2018. szept. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!