Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Irigykedett rád valaki anyja...

Irigykedett rád valaki anyja és megpróbált tönkretenni, veletek volt ilyen?

Figyelt kérdés
2018. szept. 7. 11:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Esélyes, hogy nálam volt ilyen.

Anya-lánya páros.

2018. szept. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
11+ Az exemhez kapcsolódik mind a két nő.
2018. szept. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem sikerült a nyelvvizsgám, az ő lányának meg nem. Nagyon szánalmasnak tartottam, ahogy próbált alázgatni, ma már inkább sajnálom.
2018. szept. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Metionin ***** válasza:

Tönkretenni épp nem próbált de terjesztett rólam hülyeségeket. A lánya osztálytársam volt és hazafelé menet a mi házunk előtt kellett eljönniük, az anya állandóan nézett befelé hogy mit lehet pletykálni. Jobb tanuló voltam mint a lánya és képes voltam ötödikben egyedül bekötni a cipőmet, ellentétben az ő lányával :D ennyi volt a problémája. De vicces módon a lányát küldte hozzám barátkozni hogy hátha hall valami infót amin lehet csámcsogni. Olyanokat terjesztett hogy kva vagyok mert ujjatlan pólóban tanultam a teraszon, látta amikor elbiciklizett előttünk. Vagy sakkszakkörön fiúkkal sakkoztam, énekkaron egy fiúval beszélgettem és ezért kva vagyok (akkor látta ezeket amikor a lányáért jött, kísérte még 8-ban is). Később felvettek egy jó gimibe másik városban, az ő lányát meg elküldte valami szakközépbe megint másik városban, onnantól kezdve csak néha látott a buszmegállóban, de azért pletykált hogy ilyen meg olyan a hajam, ilyen meg olyan a ruhám, táskám, stb. Mi anyámmal mindig csak röhögtünk rajta.


Te amúgy már többször írtad ki a kérdést. Ha még mindig pletykál a doki, akkor még mindig jobb vagy mint a lánya :D engedd el, ne foglalkozz vele. Ha pedig olyan dolgokat pletykál el aminél kötné a titoktartás, akkor jelentsd fel a pcsába.

2018. szept. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!