Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, hogy 18 évesen ne...

Mit tegyek, hogy 18 évesen ne 15-nek nézzenek?

Figyelt kérdés
Alacsony vagyok és vékony meg a fejem is olyan gyerekes. Mindenhol megjegyzik,hogy csak 15-16 évesnek néztek. Sehova nem merek már menni ahova 18 felettiek mehetnek. Randin is el sem hiszik,hogy valóban 18 vagyok.
2018. szept. 7. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Elmebeteg vagy, jóuram!
2018. szept. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%
Kezdjuk ott, hogy fiu vagy lany vagy :)
2018. szept. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Engem is mindig annak néztek, amikor 20 évesen terhes voltam, az EKG-s orvos azt mondta, hogy "hát te mit keresel itt?" :-)))

Engem soha nem zavart, személyid van, ha kérik megmutatod, ennyi.

2018. szept. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Fiú vagy vagy lány?

Én lány vagyok hasonló cipőben, de azon azért nem akadok fenn, ha 16 évesnek gondolnak, nem akkora az a különbség. A 15 még elmegy, na az alatt már igencsak sértőnek veszem, pedig amúgy nem kéne, mert nem direkt csinálják az emberek:( a bunkókat kivéve persze.

Amit tudok ajánlani, az a komolyabb, elegánsabb öltözködés és a smink, ha lány vagy, bár ezt nem ajánlom, szerintem gusztustalan és közönséges az erős make up, a gyengébb meg nem nagyon éri el a célját öregítés tekintetében. Esetleg festesd be feketére/sötétbarnára a hajad és hordd kontyban vagy vágass valami nagyon felnőttes frizurát, a lófarkat, tépett, felnyírt, élénk vagy világosszőke hajat kerüld, mert kislányosít. Öltözködésben ne hordj szakadt farmert, rikító torna/edzőcipőt, feliratos pólókat, nagyon színes darabokat, iskolatáskának kinéző hátizsákokat/oldaltáskákat, inkább nőies, felnőttes kézitáskák, szolid magassarkúak, legalább combközépig érő ceruzaszoknyák, blúzok vagy egyszerű pólók, blézerek, szövetnadrágok, kevésbé koptatott, sima farmerek (akár trapéz fazonú is).

Más kérdés, ha ez az elegánsabb business casual stílus egyáltalán nem illik hozzád és nem érzed jól magad ilyen ruhákban. Akkor inkább hagyd és örülj a saját cuccaidnak. A 18 helyett 16 meg ahogy, mondtam, nem gáz egyáltalán, középiskola mindkettő, nem igaz? Ha 13-nak tűnsz, na az már valóban bosszantó.

2018. szept. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én fordítva vagyok. mikor 13voltam 16-20nak néztek.
2023. máj. 17. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!