Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Igazságtalanul bántottak...

Igazságtalanul bántottak kamaszként, hogy csúnya vagyok, mással is volt így?

Figyelt kérdés

Mikor elkerültem gimibe, nagyon kikezdtek az akkori osztálytársaim. Szerintem egyébként az volt a bajuk, hogy jobban ment az elején a suli, mimt nekik. Tanulás nélkül joztam a 4,8-as átlagot.


Egyedül kettő szemfogam volt kifordulva, de anya nem volt hajlandó elvinni fogszabályozásra, mert ki kellett volna húzni fogat.


Meg nagyon kevés ruhám volt, de ez szintén a szüleimiatt van.


Sem az alakommal, sem az arcommal, hajammal, semmi gond nem volt.


De az önbizalmamat egy életre elvették. Pedig a lányok egy, esetleg kettő félvér kivételével csúnyábbak és kövérebbek voltak.


2018. szept. 7. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
akkor a celjukat elertek. csak annyi volt az egesznek a lenyege, h ok jobban erezzek magukat. nem hiszem, h a kinezeted miatt csufoltak volna, aki bantani akarja a masikat az talal ra 1000 indokot, a lenyeg, h hasson.
2018. szept. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Metionin ***** válasza:
Engem általánosban csúfoltak és vertek emiatt. Sovány voltam, csóró, szemüveges és pattanásos + jó tanuló. És aki a legjobban bántott, egy nagyon kövér, bunkó, csúnya lány volt.
2018. szept. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Verni azért nem vertek, nem is hagytam volna...


Jó tanuló, nem is lehettem más az idióta szüleim miatt, így is kikészítettek, hogy nem vagy kitűnő.


Csóró nem voltam, de anyámnak az volt az elve, hogy egy farmer kitart egy évre. Több 10 millió forintunk és majdnem 10 imgatlanunk van/volt, de ruhákra, fogakra, egészségre nem költöttek... Erről nem tehet az ember.


A leginkább az volt a baj, hogy a szüleim egész kiskorom óta folyamatosan aláztak, bántottak, vertek, ez volt a normális, nem tudtamegvédeni magamat.

2018. szept. 7. 18:41
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha találkozol ilyenekkel akkor ne feledd és tudasd is velük hogy betegek, pszichopaták, és ezt még röntgen is kimutatja az agyukban.

Barnai Roberto-nak van itt két érdekes előadása az ilyen "anti-emberekről":

A két előadás lényege egy mondatban, hogy őket is bántották.


A lekezelő lealázó nagyzoló csaló lopó hazudozó viselkedés oka

https://www.youtube.com/watch?v=rCliEu03luw


Miről ismerhetők fel a pszichopata szociopata antiszociális emberek

https://www.youtube.com/watch?v=qrpoXIZs_YI


És egy jó tanács a két előadásból, hogy ha ilyenekkel találkozol menekülj! Vagy ahogy én szoktam mondani, úgy rúgd ki őket páros lábbal az életedből hogy leolvassák a Göncöl Szekér alvázszámát.


Jó tanulás miatt engem is bántott az akinek egy számjegyű volt az IQ-ja, de játszotta az agyát hogy ő tud karatézni. Váratlanul odavágott vagy rúgott másoknak. Egyszer az ádámcsutkámnak, erre betelt a pohár és beledobtam a gyereket a kolesz folyosólyán lévő nagy barna kukába, ráhajtottam a fedelét majd ráültem hogy a kiabálására minél többen kijöjjenek hogy leégesse magát. Meg még én is kiabáltam hogy ki a kukafelelős, mert megtelt a kuka és le kell vinni. Még a tanárai is kukázással szekálták onnantól kezdve és soha sem bántott többé senkit.

2018. szept. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Velem is volt ilyen, mert alacsony, világosszőke, szeplős és jó tanuló kislány voltam, a bántásuknak hála pedig nagyon csendes és visszahúzódó is lettem, kb 14 évesen tudtam végre normális emberi kapcsolatokat kialakítani. Azóta szerencsére nincs komolyabb gond, de sosem fogok semmit elfelejteni.

A vicc amúgy az, hogy a leghangosabban csúfolódó lány egy baromi kövér kis cigány csaj volt, aki rohadt keménynek érezte magát, mert kb max 5 cm-rel magasabb volt nálam. Felsőben megbukott, hát soha olyan boldog még nem voltam. Vége is lett a piszkálódásoknak.

2018. szept. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Most hogy látod magad?
2018. szept. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!