Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek csúnya vagyok?

Szerintetek csúnya vagyok?

Figyelt kérdés

Már több lánytól hallotam hogy csúnya vagyok.és így pl fiukkal is nehezebben tudok barátkozni mert kicikiznek hogy csúnya vagyok.


Itt a kép:

[link]



2018. aug. 15. 22:48
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vagy az, egy átlagos kisfiúnak nézel ki.
2018. aug. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
97%

Nem vagy csúnya. Nekem kis jóindulatúnak tűnsz így első látásra.

Max annyi kivetnivalójuk lehet a lányoknak, hogy nem vagy az a a mai divatos srác(gondolok itt például hajrá, vastagkeretes szemüvegre). Meg hát van akinek nem jössz be. De szerintem ne a külsődben keresd a hibát.

2018. aug. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim válasza:
23%
Sajnos, látszik rajtad h nem adsz magadra. Nem divatos szemüveged van ami jól áll, nincs formája a hajadnakcsak úgy le van vágva. Így nem lehetsz helyes. Minden férfi aki jól néz ki és jóképű igényes magára. Semmi extra csak dezodor, par havonta fodrász, meg normális szemüveg, és legyél nyitott!! Az a lényeg! Ha nem vagy nyitott, nincs jó kisugarzasod, akkor nézhet az ki akárhogy, senki nem fog eszrevenni
2018. aug. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
95%

Egy picit hosszabb frizurát és magabiztosságot el tudnék Neked képzelni, semmi "bajod" nem lenne. A csúnyát nem "erre" szokták mondani. ;)


N

2018. aug. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy csúnya! Nem a divat szerint nézel ki, és nem tetszik nekik.
2018. aug. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
90%

Hát egyáltalán nem.


Azt sem értem miről beszélnek itt a többiek, hogy nem adsz magadra, meg divatosabb legyél, eszem áll meg ...

Csontkeretes, fekete szemüveget kéne a gyereknek fölhúznia, vagy mi ? Amikor meg csak azt írt fel a doki 80ban az sztk-ba akkor meg azzal csúfolták az ember gyerekét. Szerintem mindmáig ocsmány ez a fekete keretes szemüveg mánia, még-hogy divatos.

2018. aug. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
82%

Már ez a külső is csúnyának számít?

Szerintem csak látják rajtad, hogy nincsen önbizalmad és direkt beléd akarnak kötni.


Amúgy ha megnyugtat az egyik legszebb barátnőmet lerondázta egy másik nő, engem simán négyszemű k-csögnek és dagadt szerencsétlennek csúfoltak a rosszabb fiúk. Barátomat meg lenyomizta az egyik plázacica ismerős.

Az emberek szeretik minősítgetni a másikat, így elvonják a saját nyomorukról a figyelmet.

2018. aug. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Az arcoddal semmi baj nincs, meg elvileg a szemüveggel sem, bár a színes keretek mostanség divatosabbak. A hajad viszont pont olyan, mint nekem volt 20 éven keresztül, és semmire se volt jó: túl rövid volt, nem tetszett a lányoknak. Akik meg a tüsihajat akartak simizni, azok előbb-utóbb kutyát vettek, az én népszerűségem meg egyszerre köddé vált. Aztán középsulis koromtól már növesztettem a hajamat, és dőltek a lányok. Nem kell semmi extra metálos hajzuhatagra gondolni, de egy pár centis amit össze-vissza tudsz zselézni meg kísárletezni vele, az sokat segít.
2018. aug. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy? Nem vagy csúnya egyáltalán, viszont a fejformádhoz, homlokmagasságodhoz talán jobban állna egy kicsit hosszabb frizura.

Nem kell fekete SZTK-s szemüveg, de ez a mostani szemüveged tényleg nem túl előnyös, meg mintha már kicsi is lenne rád, gondolom régóta megvan.

2018. aug. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A hajam nem mindíg ilyen kicsi csak ilyenre kicsira szoktam levágatni.és a szemüvegem lassan 2 éve lesz meg!

2018. aug. 15. 23:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!