Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek megéri kockáztatni...

Szerintetek megéri kockáztatni egy jó barátságot?

Figyelt kérdés
Van egy kedves lány barátom. Úgy hiszem, hogy ha valakit tudnék szeretni, az Ő lenne. Volt egy sokéves kapcsolata, aminek vége lett, ez több mint egy éve volt. Akkor sokáig gondolkodtam, hogy mi legyen, majd bepróbálkoztam, de csak hónapokkal később. Nagyon finoman elutasított, de nem tudom, hogy azért, mert eleve esélytelennek gondolja a dolgot vagy mert akkor már volt valami a következő barátjával. Most megint vége a kapcsolatának én meg itt vagyok és nem tudom mit tegyek. A barátságunk megmaradt azóta is, bár el kellett telnie egy kis időnek, hogy olyan legyen, mint régebben. Szerintetek megérné újra próbálkozni? Igazából, szerintem adott volna valamiféle jelzést a múltkori után, ha Ő ezt szeretné (vagy csak egyedül szeretne tölteni egy kis időt?). Az is a dologhoz tartozik, hogy kapcsolat tapasztalati téren eléggé le vagyok maradva tőle, meg úgy az emberektől is. Nem megoldást várok Tőletek, csak a véleményeteket szeretném tudni. Ti mit tennétek a helyemben vagy mit várnátok a másik oldalon?
2018. szept. 8. 21:36
 1/8 October15 ***** válasza:
71%
Csak azért mert "tudnám szeretni" biztos nem. Ha nem barátságot éreznék iránta akkor ezt közölném és maximum akkor sanyi a barátságnak ami szar de a pasijait nézegetni sem lenne jobb.
2018. szept. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 October15 ***** válasza:
71%
+ Garantáltan úgy érezném, hogy hazudok neki, elárulom, átbszom a palánkon stb ha "barátság" közben meg marhára szerelmes lennék belé. :D De a moralitásom eléggé túlműködik úgyhogy ebből kár lenne kiindulni ha nem vagy komplett retardált te is. :D
2018. szept. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Google --> Friendzone
2018. szept. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Nagyon finoman elutasított, de nem tudom, hogy azért, mert eleve esélytelennek gondolja a dolgot vagy mert akkor már volt valami a következő barátjával."


Én rákérdeznék. Hiszen eddig is épp attól volt jó a barátságotok, hogy őszinték voltatok egymáshoz, nem? Akkor nem lehet baj, ha egyenesen (de valahogy mégis óvatosan...) megkérdezed tőle. Ha sokáig vársz, megint belehabarodik valaki másba, aztán majd megint nem tudod, hogy mi van, ha csak akkor próbálsz lépni.

Sok sikert!

2018. szept. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem akar tőled semmi többet barátságnál
2018. szept. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Matekk001 válasza:
Ha csak így váltogatja a palikat inkább hanyagold a csajt. :D #friendzone
2018. szept. 9. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez az esetek igencsak kevés hányadában működik. Ráadásul a tudnám szeretni nem elég ahhoz, hogy kockáztassátok emiatt a barátságot. Ha tényleg szerelmes lennél belé, akkor egyértelműen azt mondanám hogy színt kell vallanod. De ez így más.
2018. szept. 9. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem te mar megtetted, amit meg kellett tenned, o tudja, hogy te nyitott vagy, ha akarna tobbet, akkor jelezne feled. De igy eselytelen.
2018. szept. 9. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!