Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szánalmas ha sokat ábrándozok?

Szánalmas ha sokat ábrándozok?

Figyelt kérdés

Már 30-hoz közelebb sokat álmodozok. Nézem a youtube-ot, instagram-ot és elképzelem milyen jó lehet olyan helyekre elmenni, olyan dolgokat kipróbálni, mint mások. Csóró vagyok, változni ez már nem fog, nekemm már marad az Isztria 2 csillagos szálláson, a minden úton lerobbanó 2-es Golffal.

Nagyon szánalmas az ilyesmi?


2018. szept. 9. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, én is egy álomvilágban élek, úgyhogy pacsi :D
2018. szept. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak azért szánalmas, mert nem vagy hajlandó változtatni. Nem (csak) ábrándozni kell.
2018. szept. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szánalmas,mert nem teszel ellene,csak álmodozol a gép előtt.
2018. szept. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A sok ábrándozás mellett ne feledd azokat a pozitív tényezőket amik jelen vannak az eletedbe.

Pl: én örülök hogy egészséges vagyok, örülök hogy ilyenek a szüleim, örülök hogy elértem pár dolgot az életbe, örülök hogy holnap egy új nap var rám

Legyenek celjaid próbálj fejlődni hogy jobb életed legyen becsuld meg azt amid van!!

2018. szept. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérlek,olvasd el és gondolkodj el minden sora fölött Vörösmarty Mihály: "A merengőhöz" c. versének. Minden sora útmutatás és orvosság számodra. Egy sort idézek: "Ábrándozás az élet megrontója..." Ajánlom még Váci Mihály: "Nem elég" c. versét. Ebből is idézek: "Nem elég a jóra vágyni, / a jót akarni kell! / És nem elég akarni, / De tenni, tenni kell!". Tehát tenni kell! Ezt ajánlotta előttem is az egyik válaszoló. A kérdésedre pedig azt válaszolom, hogy ezért nem avgy szánalmas, de a helyzeted javításáért tenned kell.
2018. szept. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!