Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet valaki ennyire...

Hogy lehet valaki ennyire szánalmas, gyerekes, phöcs?

Figyelt kérdés

Tesómnak dolga akadt a városban és elakarta kérni a telefonomat mert az övé régi vacak és nem viszi az alkalmazásokat, és az enyémmel akart játszani hogy elüsse a várakozási időket.

Nos a telefonomon igencsak kétes alkalmazások és böngészési előzmények vannak amikről nem akarnám hogy bárki tudomást szerezzen (pláne nem egy családtag), meg amúgy se szeretem ha az elektromos cuccaimban turkálnak, így hát nem adtam oda.

Erre bosszúból felemelte az emeleti légkondiknak a hőmérsékletét és magával vitte a távirányítókat és csak távirányítóval lehet állítani őket, (az emeleten van a szobám is). Hogy lehet valaki 25 éves férfiként ennyire gyerekes farok?

Tudom hogy most játszom itt a hiszti kommandót de mégis miért vagyok én ilyen hülyékkel megáldva... :D


2018. júl. 5. 08:07
 1/10 anonim ***** válasza:
41%
Szarj az ágynemütartójába, vagy tegyėl a szekrėnye mögė egy nyers halat.
2018. júl. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Miféle kétes alkalmazások és előzmények? Nekem is vannak ilyenek a telefonomon és el tudom rejteni úgy, hogy nyugodtan nézegetheti bárki, nem találja meg. Ha leírod privátban, akkor tudnék segíteni hogyan rejtsd el, az ilyen esetekre. Igaz, nem témába illő, de segítek. 😃
2018. júl. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Huzd ki a legkondit a konektorbol
2018. júl. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Ciki mert ma 32 fok lesz :D :D
2018. júl. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

2-es

Az én megoldásom hogy le van zárva és nem adom oda senkinek jobban tetszik, így legalább nem kell aggódnom azon hogy valahogy mégiscsak rátalál.

3-as

Egyrészt falba épített egyedül úgy tudnám leállítani őket ha lecsapnám a biztosítékot, másrészt szükségtelen leállítani mert fűteni nem fűtenek szimplán csak nem hűtenek és az emelet elég gyorsan fel tud melegedni. (olyan szintem hogy egy méterről fúj a ventilátor és már most majd meg sülök)


"fűteni nem fűtenek szimplán csak nem hűtenek"

Nem akar valaki zenét írni? Ez tök jól rímel :D

2018. júl. 5. 08:48
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
Fűteni nem fűtenek, szimplán csak hűtenek, asszonyaink hűtlenek, tetteket követik a bűntettek, mikor tüntettek, elfogytak a rímek lol
2018. júl. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mert 25 évesen nem valami férfias... eddig gondolom csak a kedve szerint történt minden és ha nem úgy van ahogy ő szeretné akkor hisztizik. Mint egy nő.
2018. júl. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen már ott kezdődik a probléma, hogy nem képes feltalálni magát anélkül, hogy telefonos játékokkal játsszon, ha pedig ennyire gyerekes, akkor miért nem vesz saját magának a saját fizetéséből?
2018. júl. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Klímán van egy rejtett gomb, amivel kikapcsolod. Vagy húzz el onnan és találj magadnak vmi elfoglaltságot
2018. júl. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Valami baj van a szövegértéseddel vagy szimplán hülye vagy?

Az volt a baj hogy nem hűtött semmit, ha kikapcsolom azzal nem megyek semmire, de mindegy amúgy sem aktuális már a kérdés.

"Vagy húzz el onnan és találj magadnak vmi elfoglaltságot"

Igen hiszen köztudott tény hogy rajzolás, gépezés, tévézés, vagy valami más közben nem hat az emberre a hőmérséklet, a stílusodhoz meg csak gratulálni tudok...

2018. júl. 31. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!