Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez a viselkedés szánalmasnak...

Ez a viselkedés szánalmasnak tekinthető?

Figyelt kérdés
Jelentkezett egy "barátnőm".Szokott egyébként is jelentkezni,de most két hónapja nem találkoztunk,mert annyira nem hajlottam rá.A jelentkezése mögött ott van az is,hogy jövő vasárnap lesz a születésnapja és gondolom próbálja eszembe juttatni magát,hátha majd felköszöntöm(ez időtájt mindig szokott jelentkezni).Pedig nem fogom,mivel ő sem köszöntött az enyémen.Mindig hanyagolja.Mostmár úgy gondolom csak annak jár tisztelet aki azt megadja és csak annyi amennyit ő ad.Nem érzem szemétnek magam emiatt,így pont jól érzem magam.

2018. aug. 21. 12:46
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
A tied? En annak latom.
2018. aug. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%

Nem tudhatod, miért írt most rád. Nem lehet, hogy felélénkítené a barátságot?

Az ő viselkedése nem szánalmas, a tied gyerekes.

2018. aug. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem érzem gyerekesnek csak ha ő másnak nem adja meg a tiszteletet miért várja el mástól?De tudom miért írt,mert beszélgetésre volt szüksége...és azt is ecsetelte már hány éves és mit nem ért el.Tavaly amikor ksözöntöttem a születsénapján hivott süteményre,majd lemondta és áttette másnapra a programot és sajnálkozva közölte nem maradt a süteményből,mert az előző napi vendégek-akik miatt lemondta a programot megették.Helyette hozott be száraz kekszet.
2018. aug. 21. 13:02
 4/10 anonim ***** válasza:
Aszerint élj, amiben boldogabb vagy.
2018. aug. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
Miért nem ignorálod akkor? Inkább a te viselkedésed a gáz.
2018. aug. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ignorálom, azért ritkitottam a találkozásokat
2018. aug. 21. 13:33
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
szerintem a barátnőd szánalmas. bár én általában lesz@rom a szüli meg névnapokat (főleg a névnapokat). csak azokat köszöntöm fel, akik tényleg érdekelnek: anya apa tesó barátom
2018. aug. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
Nincs semmi baj a viselkedéseddel. Aki téged fikáz ezért, az nagy valószínűséggel olyan, mint a "barátnőd", ne foglalkozz velük. És a "barátnőddel" se.
2018. aug. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő sem köszönt soha, akkor te se köszöntsd, ennyi.
2018. aug. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A kérdésedben van a válasz. Duplán.
2020. dec. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!