Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért olyan nagy arcúak azok...

Miért olyan nagy arcúak azok a nők akik a pasijuk által előteremtett luxus autókban feszítenek, mintha olyan sokat tettek volna érte?

Figyelt kérdés

2018. szept. 11. 13:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%
Mert ők is keményen megdolgoztak érte.
2018. szept. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
58%
Mert belekerülni a jóba könnyebb mint megdolgozni érte.
2018. szept. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
78%
Mert fáj a térdük XD
2018. szept. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Mondjuk kemény munka megtartani a pasit,hogy finanszírozza az életüket .Itt mifelénk is van jó pár akinek annyi a dolga,kocsikázik el szalad a barátnőkhöz vagy vigyáz a gyerekre vagy még arra sem kell.Én nem értem amúgy ezeket a férfiakat sok bomba csajt meg kapnának a pénzükért és még csak el sem kéne tartaniuk ilyen élősködőket.
2018. szept. 11. 14:08
 5/22 A kérdező kommentje:

# 2


Mondjuk igen,egy nőnek könnyebb a jóba bekerülni mint egy férfinak.

2018. szept. 11. 14:09
 6/22 anonim ***** válasza:

"Az a baj, hogy a nők vagy csúnyák,

vagy szépek és buták.

De ha szépek és okosak is egyben,

nem állnak szóba velem.

Ki érti ezt?

Ki érti ezt?

Én nem."

2018. szept. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
93%

„Én nem értem amúgy ezeket a férfiakat sok bomba csajt meg kapnának a pénzükért és még csak el sem kéne tartaniuk ilyen élősködőket.”


Pedig ez nem bonyolult. Egy önálló gondolatokkal bíró, önálló életvitelre képes nővel nem tehetnek meg azt, amit akarnak, és az könnyen lehet, hogy nem nézne fel rájuk. ;)

2018. szept. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Tehát te szeretnél belekerülni a "jóba"?
2018. szept. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%

1 Nem ők dolgoznak.


Kérdező, ostoba, tényleg buta sznobok.A vidéki nők nagyon nagy többségét jellemzi. Mert hát a faluba villogni kell:D

2018. szept. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

# 9


Hát soknak a pasija sem dolgozik úgy értem, normálisan.Például felénk van aki adócsaló,vagy kábszer terjesztő,vagy adócsaló + maffia tag meg sorolhatnám sőt itt a legtöbb gazdag akiknek drága autóik vannak nem becsületes módon kereste meg a rávalót,még az sem akinek itt egyszer volt egy gyára.De mielőtt kibukott volna a balhé az újság cikk rejtélyesen meg sem jelent.

2018. szept. 11. 14:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!