Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti reggeli előtt vagy után...

Ti reggeli előtt vagy után szoktatok fogat mosni?

Figyelt kérdés
Én mindig a reggelim után, illetve általánosságban étkezéseket követően szoktam megmosni a fogam.

2018. szept. 12. 17:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Utána.
2018. szept. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Felkelés után rögtön, reggelizni meg max. hétvégén szoktam..
2018. szept. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Felkelés után is fogat mosok, és reggeli után is. Reggelizni már az irodában szoktam, ébredéstől kezdve kell legalább egy óra, hogy éhes legyek és nem jönnék be oroszlánszagú lehellettel. Van benn fogkefém, fogkrémem, étkezések után mindig megmosom a fogam.
2018. szept. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 nemaRendőrség ***** válasza:
91%
Nem szabad étkezés után egy fél óráig fogat mosni, mert gyengíti a fogzománcot. Reggel szoktam felkelés után, reggelizni meg az irodában/úton
2018. szept. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Utána, de nem közvetlenül. Nyilván ha elalszom, akkor előbb megmosom a fogam, aztán legfeljebb útközben bekapok pár falatot.
2018. szept. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Reggel felkelés után rögtön fogat mosok.

Megiszom a kávém készülődés közben.

Bemegyek munkahelyre, majd ott reggelizem. Utána bent már csak rágózom.

2018. szept. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Után, de én tartom a fél órás szabályt amit említettek. Felkelek, reggelizek, elkészülök, fogatmosok, indulok.
2018. szept. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem szoktam reggelizni. A reggeli kávém után szoktam megmosni.
2018. szept. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
etkezes utan felorval kb
2018. szept. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Már dél körül van az első étkezésem,de mikor reggeliztem, akkor reggeli előtt mostam fogat. Felkelek és nekem az az első,hogy fogat mosok. Pálot szájjal nem ülök le reggelizni és nem szeretek úgy lófrálni a családtagjaim között, hogy büdös a szám. Illetve engem is zavar, szóval első dolgom fogat mosni.
2018. szept. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!