Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez szerintetek is hülyeség?

Ez szerintetek is hülyeség?

Figyelt kérdés
Tegnap beszélgettem egy ismerősömmel, és azt mondta, hogy valószínűleg biszexuális vagyok, mert nekem a hosszú hajú fiúk tetszenek, és az olyan lányos. Csak szerintem egy nagy baromság, amit mondott? :D Én úgy gondolom, hogy iszonyatosan jól tud állni a srácoknak a hosszú haj, persze nem az a bokáig érő, de azért mégis legyen már valami a fején, a kopasz emberektől kiráz a hideg. (Ebbe nem kell beleérteni azokat, akik nem tehetnek arról, hogy nincs hajuk.) Egy hosszabb hajjal rendelkező pasi is ugyanúgy lehet férfias, mint egy olyan, akinek rövid haja van. Nem értem, hogy ettől miért lennék biszex, egyáltalán nem tetszenek a lányok, csak vonzónak találom, ha egy srácnak dús haja van, de ennyi. Egyébként is imádom a mély, rekedtes hangot, meg az összes ilyen férfias tulajdonságot, szóval tök alaptalan volt ez a kijelentés. Remélem, hogy nem vagyok egyedül ezzel, mert már néha azt érzem, hogy én vagyok az idióta. :D

2018. szept. 13. 19:24
 1/6 anonim válasza:

Engem nem hivtak még biszexnek,de nekem is jobban bejönnek a hosszú hajú fiúnak.Engem szimplán csak hülyének néznek,és azt mondják,hogy nincs Ízlésem.

Nem vagy egyedül,nyugi :D

2018. szept. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
*fiúk
2018. szept. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Szerintem ez baromság!Sokkal cukibbak azok a fiúk akiknek hosszabb a hajuk(a jó izlés határain belül)!Ott van Harry Styles vagy Luke Hemmings ! És ha úgy vesszük van mit meghúzni;)!

17/L

2018. szept. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is hülyeség, egyáltalán nem lányos a hosszú haj.
2018. szept. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tehát ha egy pasinak rövid hajú barátnõje van, akkor õ meleg? Ez tényleg elég nagy hülyeség.
2018. szept. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez tényleg hülyeség... Neked a hosszú hajú fiúk jönnek be, másoknak a rövid hajú fiúk... Vannak fiúk, akiknek a hosszű hajú lányok jönnek be, másoknak a rövidek...


Ettől még senki nem meleg, se lezbi, se biszexuális.

2018. szept. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!