Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért irritálja egyeseket ha...

Miért irritálja egyeseket ha az osztályában egy adott személy nem szeret beszélgetni/barátkozni?

Figyelt kérdés
Mindig az a passzív-agresszív típus voltam, nem tudtam soha beilleszkedni sehova. Most már egészen kontrollálni tudom a nagy arcomat, és inkább csöndben maradok ha valaki lehord. De kb mindenhonnan a negatív visszajelzést kapom ha kiállok magamért, ha ráhagyom és lesz@rom azt aki cs3sztet. Ez miért van? Hogyan tudnám elfogadtatni magam az emberekkel?
2018. szept. 13. 21:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Az extrovertált sutyerákokat szokta irritálni. Nem bírják elviselni, ha valaki más és nem fekszik be az aktuális korszellemnek. Jellemzően azok a kisstílű csicsendusz senkiháziak csinálják ezt, akik általánosban is megverték az osztályelsőket meg a legkisebbeket.
2018. szept. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
14%
ne legy passziv agressziv, tanuld meg a az asszertiv kommunkiaciot. erdemes utanaolvasni. legyel magabiztosabb es nyiltan fejezd ki, hogy mi nem tetszik es ez hogyan esik neked, torekedj a kompromisszumra es ne akard az akaratodat masra eroltetni. sajnos a szuleid nem tanitottak meg a helyes problemamegoldasra, de nincs semmi veszve.
2018. szept. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
2-es ha ilyen egyszerű lenne az egész, ki se írtam volna a kérdést. most konkrétan azt mondtad hogy változzak meg gyökerestől, amit SENKI nem tud megcsinálni. Már azt alig bírtam megcsinálni hogy ne kapjak minden második nap sírógörcsöt a folyamatos zaklatásaimtól. A penészes kaja amit a padomba és a táskámba raktak akkor is ha semmit nem csinátam. De köszönöm hogy felnyitottad a szemem hogy vannak akik imádnak szinte teljesen alaptalan sztereotípiákat alkotni és AZOKRA tanácsot adni.
2018. szept. 13. 22:54
 4/18 A kérdező kommentje:
De én vagyok a hülye hogy egyáltalán feltettem a kérdést.
2018. szept. 13. 22:56
 5/18 anonim ***** válasza:
85%
Sajnos Kérdező, az ilyenek ellen nem sokat tehetsz. Ha erősebb vagy náluk, megagyalhatod őket, ha viszont nem, akkor kénytelen vagy tűrni. Esetleg megbízni pár szép szál legényt, hogy alkalomadtán zavarjanak le nekik pár maflást. A szóból nem értenek, hiába magyarázol nekik.
2018. szept. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
19%
kedves kerdezo, a 2es vagyok. azt nem irtad, h ennyire sulyos a helyzet egyreszt, masreszt en a sajat meglatasom irtam le, nem hiszem, h pomt neked kene tamadnod engem, de oke. de, sokan megtudnak valtozni gyokerestol, igen. igazabol en tenyleg joszandekkal jottem, de minden kedvem elment attol, h barmit is irjak neked, szoval tovabbi sikeres sulis napot kivanok!:)
2018. szept. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%
Én is hasonló vagyok és engem is szivattak rendesen. Szerintem az ilyen nagyobb pofájú, társaság közepe típusú embereknek bántja a kis önbecsülését, ha valaki a többiekkel ellentétben nem kíváncsi rájuk és nem akar a haverjuk lenni.
2018. szept. 14. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
68%
Tudod az, hogy kaptál egy teljesen nrmális, segítőkész választ, és így reagálsz rá,az nagyon sokat elárul. A semmiért nem piszkálnak senkit. Nálunk én voltam a csendes csaj. Csak ahhoz a két barátnőmhöz szóltam szinte, akik voltak, de ha muszáj volt másokhoz szólnom, akkor igyekeztem kedves lenni. Soha senki sem bántott. Ellenben volt egy srác is, aki szintén nagyon sokat volt csendben, nem nagyon szólt másokhoz. De ha megtette, akkor iszonyatos bunkó volt, primitív és nagyképű. Minden szívatásnak ő volt a céltáblája. Én nem mondom, hogy megérdemelte, mert azért azt nem gondolom, de nézz mélyen magadba, és gondolkozz el rajta, hogy tényleg semmit sem csináltál? Sokszor észre sem veszi az ember... Tudom, hogy nem tetszik, hogy te vagy az áldozat, és neked kell báltoztatnod, de egyrészt te írtál ki kérdést, csak neked tudok tanácsot adni, másrészt legyél te a felnőttebb.
2018. szept. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
11%
utolso, igen. mindenkivel ugy viselkednek ahogy o viszonyul hozzajuk. nalunk is volt csendes, megsem bantottuk.
2018. szept. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
77%
8. Milyen érdekes, nálunk én voltam a csendes lány és próbáltam normális lenni a többiekkel, mégis páran kibeszéltek, megaláztak, stb. A többiek meg röhögtek velük. Az egyetlen "bűnöm" (azt leszámítva, hogy ronda az arcom) az volt, hogy nem éreztem magam senki lábtörlőjének, így azoknak, akik bunkók voltak velem, nem adtam oda a házim és nem segítettem nekik a dogáknál, nem adtam oda nekik lemásolni a jegyzeteimet, stb., amiért persze megint én lettem elmondva mindenféle bunkó fa$znak :D De biztos igazad van, az én hibám volt :////
2018. szept. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!