Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Találkoztatok már olyan...

Találkoztatok már olyan emberrel, aki az elején kedves volt, aztán kiderült, h valami nem stimmel vele?

Figyelt kérdés
Előadta, hogy egy angyal,megértő, aztán valami furcsa dologra kért meg, és kifordult magából,avagy játszottacsak elején a szépet?
2018. szept. 15. 14:48
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Bocs, a space-em lázad néha
2018. szept. 15. 14:52
 2/12 anonim ***** válasza:
Ajjajj, nem is eggyel!
2018. szept. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Bocsi,pontosítom a kérdésem: hogy viselkedett, mire kért meg? Mentális problémája volt vagy erkölcstelen?

Én egy olyan emberrel találkoztam,amilyet filmekben látni, úgy megjátszotta magát,viszont a motivációját nem ismerem egyenlőre, el is tünt elvileg egy időre

2018. szept. 15. 14:59
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

A legrosszabb egy mentális problémákkal küzdő pszichopata f.asz volt.

Arra kért volna, hogy konkrétan legyek a csicskája.

Amit úgy kell érteni, hogy 1 méterre van tőle a töltője, és nekem kiabált, hogy adjam a kezébe.

Ez egy példa, de benne van a lényeg.

Agresszív volt, féltékeny, lejmolós köcsög.

Így röviden.

2018. szept. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%

Hogyne, egy csajjal volt ilyen...

Szórakozott az erzeseimmel.

2018. szept. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Nekem gimibe volt egy barátnőm, aki mindig eljátszotta, hogy ő milyen önzetlen és szó nélkül segít a másikon, stb. Szóval amikor beteg voltam, meg se kértem rá, de lefotózgatta nekem a jegyzeteit és elküldözgette, meg ilyenek. Először tényleg azt gondoltam, hogy ohh, jó kedves, de kiderült, csak azért csinálja ezeket, hogy utána panaszkodhasson, hogy mindig mindent neki kell csinálni, meg mindenki csak kihasználja, meg ilyenek. Tehát volt, hogy ő lett beteg, én meg egy délután suli után lefotóztam neki a füzeteimet és elküldtem, megköszönte, majd napokkal később olyanokat hallottam vissza a közös barátainktól, hogy szidott a hátam mögött, mert szerinte nem lehet kiolvasni az írásom, meg túl hosszúak a jegyzeteim, mert szellősen, vázlatszerűen írok, hogy átláthatóbb legyen...(Érdekes amúgy, rajta kívül mindenki ki tudja olvasni gond nélkül az írásom és az övé tényleg ronda, mégse panaszkodtam, pláne nem szidtam a háta mögött)
2018. szept. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. szept. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%
egy fiúval találkoztam pár hónapja, nagyon udvarolt, elvileg teljesen odáig volt értem, és én is majdnem beleszerettem, aztán szerencsére figyelmeztettek, hogy pszichopata, és mindenkivel így játszik. Állítólag már másnap, hogy engem el akart csábítani, utána már más lányt üldözött. Nagyon szomorú, de vannak ilyenek.
2018. szept. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A szomszéd nő. De egy érdekes előjele volt a dolognak.


Amikor beszélő viszonnyá alakult a kapcsolat (ő kezdeményezte), olykor egy gondolat zavart, az elmémben megjelelő kép, gondolat, hogy fejbe-rúgom.


Megmondom, zavart ez a dolog, és kényelmetlen volt. Kerestem az okát. Talán azért van, ez mert egy szerencsétlen, gyengeséget mutató lény?


Amikor már durva volt a dolog, nagyon odafigyeltem rá, nem a belső monológomra, képekre. Hosszú idő telt el, mire megértettem, látom az ő képeit.


Ez kiderült, mert ahogy jobban megismertem őt, kiderült, sok munkahelyen kiutáltatta magát. Szóval azt vettem észre, én is hogy a beszéde egy panaszáradat, hogy az milyen rossz ember.


A biztos pont, amikor autóban, a szavak, amit használt. Mocskos szájú...ja Egyébként már az elején a ba.meg szó, a kedvenc szava volt. Mondatkezdő, és mondatzáró.


Azán Tényleg ennek eklen3re rengeteget segített és ártott is nekem. Hát biztos nincs olyan kapcsi ami tökéletes. Őt az idegelte, hogy nem fogadok el tőle ételt. Ezt megtörte pár hónap alatt, és elfogadtam, de kényszerből. Számíthattam rá, pl amikor fog fájás volt adott gyógyszert. Amikor nem volt dohány kávé adott (ezeket vissza adtam neki amikor neki nem volt)


Ezek után azt fedeztem fel, hogy átakarja venni az irányítást az életem felett. Beleszólt dolgokba, hogy ezr ígxv. Okoskodott folyton, még ha igaza is volt dolgokban, azt olyan felsőbbrendűen, kioktatóan közölte.


Tehát kifordult magából, ée már kezdetben az volt a motivációja, hogy anyáskodjon felettem. Azt mondja "hülye makacs vagyok"


Beleszólt mikor vigyem a kutyát sétálni. Persze az elején tapintatosan közölte a dolgokat, még engedtem is...hogy miért váltott stílust annak okát nem tudom, nem is igazán érdekel.


Egyszerűen nem akarta elfogadni a döntésemet, hogy nem akarok átmenni ebédelni, és belemagyarázott olyan valótlanságot, hogy nem akarok velük enni. Totális irányítást akart felettem, és nem fogta fel , amikor NEM mondok az azr jelenti NEM.

2018. szept. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Van ilyen a környezetemben még mindig. Párszor elmondtam neki a véleményemet a nemgondolkodásáról, de a helyzet változatlan: ugyanolyan maradt.
2018. szept. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!