Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, hogy a barátnőm...

Normális, hogy a barátnőm mindig mással beszél miközben telefonálunk?

Figyelt kérdés
Pl beszélünk és odamegy az öccséhez miközben mondok neki valamit és halál nyugodtan elkezdi neki mondani, hogy:rendelünk ma pizzát? Nemis foglalkozik vele, hogy én ott beszélek és közben leáll még vele 2-3 perceket beszélni miközben hívásban vagyunk. Ez állandóan így van. Nem érdeklem vagy mi?
2018. szept. 15. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ő hív és közben megy ez, akkor lehet, vagy csak öcsike nem bír magával,ha te hívod és nem beszéltétek meg előtte, akkor meg így alakult.Amúgy én sem szeretem ha az illető valaki mással beszél, hacsak nem a munkájából kifolyólag.😂
2018. szept. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én bunkóságnak tartom, ha csak nem valami különösen fontos ügyről van szó, és elnézést kér tőled, amiért gyorsan megbeszél mással valamit.
2018. szept. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Én köszönés nélkül leraknám ilyenkor.
2018. szept. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

Nagyon bunkóság, én letenném.

Nekem is volt ilyen, felhívtam valakit, ott volt mellette a párja, telefonból kihallatszó dolgokra mindig rákérdezett és az illető párhuzamosan próbált beszélni hozzám meg párjához is...

Idegesítő volt rendkívüli módon.

2018. szept. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem is bunkóság, ha állandóan és szándékosan csinálja. Gyorsan elköszönnék tőle ilyenkor.
2018. szept. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!