Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ettől rossz ember vagyok?...

Ettől rossz ember vagyok? Tehetek valamit, hogy változzon a gondolkodásom? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy lány, akibe szerelmes vagyok. Lehet ezt túlzásnak érezni, de én így gondolom. Rengeteg közös van bennünk, sokat beszélgetünk, hasonló a gondolkodásunk. Egyszerűen úgy érzem, számomra ő a tökéletes nő. A probléma az, hogy van barátja. Én ezt elfogadtam, hogy egyelőre nem érdemes a baráti kapcsolatunknál jobban közelíteni a lány felé, és örülök, ha boldognak látom. Mégis olyan gondolatok fogalmazódnak meg bennem, hogy "remélem összevesznek és szakítanak" és ehhez hasonlók. Ettől rossz ember vagyok? Tehetek valamit, hogy elnyomjam magamban ezeket a gondolatokat?

2018. szept. 13. 21:06
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Ettől miért lennél rossz ember? Amíg nem állsz közéjük addig nem .A lány döntése hogy kit akar maga mellett tudni ilyen esetben.
2018. szept. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ettől nem vagy rossz ember. Ne figyelj ezekre a gondolatokra, és akkor eltűnnek. Ha megjelennek, ne éltesd tovább.---ezeket a gondolatokat. Helyette gyorsan gondolj valami szépre , vagy ne gondolj semmire, ürítsd ki az elméd.
2018. szept. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy rossz ember, de félő, hogy kifog kvánkozni belőled amit érzel. Persze lehetsz rossz, manipulálod a csajt, hogy a pasija nem szereti stb. Gondolkodj el rajta, hogy mennyire fontos neked a lány, mert lehet a barátságotoknak is vége ha ez kitudódik mit érzel
2018. szept. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 he84 ***** válasza:
Ha valóban szereted és tiszteled a lányt, akkor örülj az ő boldogságának, ne akarj semmiképp közéjük állni, még sugalmazással se, mert baj lehet előle és akkor nagy eséllyel barátként is elveszíted őt. Tudom hogy nehéz az egyoldalú szerelem, de mégis el kell fogadnod. Inkább örülj neki, hogy továbbra is együtt vagytok rendszeresen és hogy barátok vagytok. Tessék ezt is értékelni.
2018. szept. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
23%
Felejtsd el.. Rossz kifejezéssel "használt" a csaj, felejtsd el hogy normálisat találsz :D
2018. szept. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
75%
Nem is sejti hogy szereted ?
2018. szept. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 he84 ***** válasza:
Hát ViktorHUN, akkor ennyi erővel "használt" férfi se kéne. Gondolkozz már, ilyen butaságot,... Csak mert egy nőnek volt már 1-2 kapcsolata, vagy valamivel több, nem azt jelenti, hogy akkor használt és rossz! Nem eldobható eszköz, hanem ember! Vannak akik keresik az igazit, vagy többször szeretnek szexelni! Ennyi erővel a férfiak is jobban vigyázzanak, hogy hány nővel jönnek össze komoly kapcsolatban, vagy egyéb kapcsolatban, nehogy meghaladja a 2-őt, vagy a 3-at.
2018. szept. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 he84 ***** válasza:
És ettől még a nő ugyanúgy normális, nem ettől függ. Akinél ettől függ az, hogy egy ember normális-e, ott valami nem stimmel. Nyilván ne a fél városon menjen át se egy férfi, se egy nő, de akkor is ha kevesebb, az teljesen oké.
2018. szept. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%
Gondolom ők is fiatalok, bár nem tudom, csak a kérdést olvasva ez jutott eszembe :D Az igaz, hogy magamból indultam ki, mert nekem például olyan nem is kéne aki már többször volt mással... De olyan "normális" csaj aki tényleg jó lenne már a divatszarságok és az insta miatt nincsenek. Aki még normális azt vagy kiközösítik vagy beilleszkedik közéjük
2018. szept. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 De La Cruse ***** válasza:

Igen.

Ettől rossz ember vagy.

Ne rongáld más életét és boldogságát.

2019. júl. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!