Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért félek az emberek szemébe...

Miért félek az emberek szemébe nézni? Miért jövök zavarba ha valakivel beszélnem kell személyesen? SEGÍTSETEK!

Figyelt kérdés

kb 15 éves koromban kezdődött, de akkor még nem volt ijen durva. Olyan kellemetlenül érzem magam hogy ijen vagyok, nem akarok ilyen lenni !!! segítsen valaki. mit tegyek hogy ne legyek ilyen??


19/L


2009. júl. 25. 14:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom!!!Én szeretek az emberek szemébe nézni!!!És utálom ha valakin napszemüveg van!!!Én a fiúknak is először a szemét nézem meg!!:D:D
2009. júl. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
19%
szerintem meg menj pszihológushoz és oltasd be magad hülyeség ellen...
2009. júl. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
xD
2009. júl. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ne nézzétek le az ojant mint én! és ha ti lennétek ijenek? akkor mi lenne? hm?
2009. júl. 25. 17:45
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy rossz a lelkiismereted?
2009. júl. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok/voltam.Nem tudom neked miért van, de nekem azért volt, mert azt gondoltam nagyon csúnya vagyok(ami sztem nem áll messze az igazságtól). Az igazság az, hogy elég sokat csalódtam már, és nagyon nem érdekel az emberek véleménye, így már legtöbbször "bátran" az emberek szemébe merek nézni.
2009. júl. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy azt gondolod, hogy most biztos azt gondolja rólam, hogy...

Pedig nagy valószínűséggel nem is. De még ha igaz is lenne, legyél bátran az, aki vagy, gondoljon bárki bármit. Ne félj az emberektől!

2009. júl. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Velem is ugyanez van, félek az emberektol, koszonni sem merek sokszor. Lehet, hogy lelkibeteg vagyok.

Valószínuleg neked is lelki gondjaid vannak.

2009. júl. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A tanárunk mesélte hogy, ha beszélget vele valaki akkor nézzen a szemébe. Beszélgetett valakivel akin napszemcsi volt, őt nagyon idegesítette hogy, nem látja a szemét hogy, hova néz hogy, figyele-e rá. Erre kivette a kocsija csomagtartójából a hegesztőpajzsát és felvette. A csávó kicsit furcsán éprezhette magát, de utána bocsánatot kért és levette a napszemcsijét.XD
2009. júl. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ez önbizalomhiányból fakad...
2009. aug. 3. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!