Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, hogy szeretek kövér...

Normális, hogy szeretek kövér lenni, és nem akarok fogyni, holott kéne?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy az egészségem miatt, meg hogy ,,jobban nézzek ki.'' De mikor vékonyabb voltam egy 20-assal, akkor nem éreztem jól magam úgy, direkt ettem, hogy hízzak. Akkor voltam 13 éves, most 17 leszek lassan, és örülök magamnak. :D Ez normális? 16,9L
2018. szept. 19. 09:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
48%
You are Eric Cartman.
2018. szept. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kórosan elhízva, és van pasim is, aki folyton mondogatja, hogy milyen jó vagyok így neki. Amitől persze még jobban érzem magamat. :)
2018. szept. 19. 11:17
 13/14 anonim ***** válasza:
70%
Figyelj, amíg nincsenek egészségügyi problémáid, addig nem is fogod érezni, hogy változtatni kéne, és próbálj is erre törekedni, mert könnyebb megelőzni a bajokat (és olcsóbb is), mint utólag kezelni.
2018. szept. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Normális keretek közt szerintem jó dolog, az a lényeg, hogy jól érezd magad a bőröndben, ha elégedett vagy magaddal így, akkor ne foglalkozz mások véleményével. Egy duci csaj is lehet nagyon vonzó.
2018. szept. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!