Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire gyakori az hogy...

Mennyire gyakori az hogy valaki amint felkel teli van energiával?

Figyelt kérdés

Szóval én amint felkelek és kikelek az ágyból, nekem elég 1 perc hogy magamhoz térjek és máris tele vagyok energiával, azonnal eltudnék menni edzeni vagy futni

A furcsa az hogy én nem ismerek senki olyat aki szintén ilyen lenne, sok ismerősöm se ismer ilyet egyáltalán

Ennyire ritka lenne ez?

Van ezen az oldalon még ilyen ember? :D


2018. szept. 19. 14:00
 1/8 A kérdező kommentje:
Látom tényleg nehéz elhinni :D
2018. szept. 19. 14:02
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően vannak a bagoly és a pacsirta típusok, annak alapján, hogy ki, mikor éber és aktív.


Amióta sportolok, én is így vagyok, ahogy te. Előtte sosem írtam kialudni magam rendesen, soha nem volt elég időm reggel magamhoz térni stb. Most meg úgy kezdem a napot, hogy edzek és csak utána megyek munkába.

2018. szept. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem kell elhinni, nem érdekel :D
2018. szept. 19. 14:06
 4/8 Metionin ***** válasza:
100%

Nekem volt egy ilyen kolléganőm, mindig hangoztatta hogy az ilyen publikációkat úgy a legjobb írni hogy amikor felébredsz és tele vagy energiával, azonnal még pizsamában ülja a gép elé és hajrááá! (képzeld hozzá a lelkes hangsúlyt). Mi meg csak néztünk hogy hee?? :D

Én a tipikus bagoly vagyok aki délelőtt 10 előtt semmire nem használható és este 8 után tudja a legjobbat nyújtani. Ettől függetlenül elhiszem hogy vannak akik reggel már eleve frissek és energiadúsak, csak én nem ismerem az érzést :D

2018. szept. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy kollégám volt ilyen régen. Nagyon vicces volt, hogy alighogy beértem a munkába (és még akkor is mosórongy voltam), rögtön jött, és pattogott ide-oda, öntötte rám az infót, meg kellett kérnem, hogy várjon, amíg iszom egy kávét, és magamhoz térek. Mesélte, hogy a kollégiumi szobatársai teljesen kivoltak tőle régen, mert mindenki tántorgott még reggel egy darabig, ő meg kiugrott az ágyból, és már mondta, csinálta…

Bevallom, irigylésre méltónak tartom ezt. :)


Nézd meg a Sörgyári capriccio című zseniális filmet, Pepin bácsi is ilyen benne! :)

2018. szept. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5

Ez azért elég fura. Reggeli ébredés, zuhanyzás, fogmosás, öltözködés, reggeliés, kávé ÉS utazás után, bent a munkahelyeden még nem vagy magadnál?

2018. szept. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

5. vagyok

Igen, régen volt ilyen időszakom. Hozzátartozik, hogy munka mellett jártam felsőoktatási intézménybe, és még buliztam is sokat, szóval azt hiszem, megvolt rá minden okom, hogy fáradt legyek reggel. De fiatal voltam, bírtam. :)

Ma már nyilván nem bírnám, és ha nem itthonról dolgoznék, akkor lefeküdnék időben, hogy képben legyek, mire beérek.

2018. szept. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja, bocs, nem, a kávét a munkahelyemen ittam mindig akkoriban. :)
2018. szept. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!