Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg igaz hogy amerikàban...

Tényleg igaz hogy amerikàban ridegek az emberek? (Senki nem foglalkozik senkivel) barátságtalanok? Tenyleg olyan egoistàk?

Figyelt kérdés
2018. szept. 19. 21:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ahogy sokan írták, éppen hogy kedvesek! Még köszönni is úgy szoktak, hogy megkérdezik hogy vagy? Mindig megy az erőltetett mosoly. Ez valóban csak a felszín.

Amit nem tudnak letagadni, az a pökhendiség és felsőbbrendűség éreztetése.

2018. szept. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

LOL kérdező várta, hogy alátámasszátok, hogy kcsög amerikaiak :D

Kedves kérdező, én is több hetet voltam kint. Annyira közvetlenek, hogy napokig tartott, míg felülemelkedtem rajta, hogy a férjem kollégái amikor gondolják, csak úgy beugranak, a nyitott ajtón akár simán be is jönnek egy hatalmas rekesz sörrel a kezükben és megkérdezik, nincs-e kedvünk valami közös elfoglaltságra. Nekik meg az volt a furcsa, hogy mi nem ezt tettük. Egyáltalán nem voltak felszínesek, mindig maguktól ajánlottak segítséget ha kellett ha nem, vissza nem vártak semmit. Egy cuccom az egyik kollégánál maradt, pont akkor indultunk, már a kocsiból telefonált, hogy jön ki a reptérre utánunk. MEg se kellett kérni hogy hozza, neki magától értetődő volt.

Egyébként Lengyelországban is jártunk, ott egyenesen megsértődtek ránk, hogy minek zárjuk az ajtót. Én a magyar embernél zárkózottabb és felszínesebb népséggel még nem találkoztam. Sajnos ez így marad akkor is, ha mi szeretjük elhitetni magunkkal az ellenkezőjét :)

2018. nov. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ohh, most olvasom, pökhendiség meg felsőbbrendűség :D

Felénk még véletlenül sem voltak ilyenek, bár tény, hogy nem is vagyunk egy nagy rakás szerencsétlenség :)

2018. nov. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!