Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket is idegesít amikor...

Titeket is idegesít amikor valaki a részlet kérdésékkel foglalkozik?

Figyelt kérdés
Például az idősek,de vannak mások is.Szamomra ez fárasztó, az ilyen -beszélgetések lemerítenék.Nem igazán érdekel ha valaki pár méterrel arrébb ül tőlem, hogy mit ír a pólóján.Az ablakon kinézve ki megy el az utcán.Ki mit csinál, hogy viselkedik a hozzátartozóival, mivel nem ismerem a háttérkörülményeket.

2018. máj. 25. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a részleteket tisztázod, hitelesebb az egész.
2018. máj. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Két részre osztom a válaszomat:

1, Engem nem idegesítenek a részletkérdések, mert lehet, hogy olyan dologra világít rá, ami elkerülte volna a figyelmemet. "Több szem többet lát";

2, Az öregek vagy esetleg más is azért is néz kifelé az ablakon, mert egyedül van, unatkozik, vagy épp nem igazán tud már annyira mozogni, de azért érdeklődik a környezet iránt. Vagy épp a helyi polgárőrségben van benne és figyelik az utcát, de lehet, hogy a régebben volt "Egymás házát figyeljük" mozgalom vagy valami hasonló nevű kezdeményezés tagja, ami jó elgondolás.

2018. máj. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2-es: erre eddig nem is gondoltam,ez is egy megközelítés.
2018. máj. 25. 21:59
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem nem idegesít. Önmagában ez így nem.


Azt nem tudom hogy a te mivel kötöd le az agyad, de mások vagyunk. Nekem nagyon jól szűr.

Esetleg gyakorolj meditacioval ha kenyszeres reszlet es felirat olvaso vagy az utcan.

2018. máj. 26. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen és kedvesen közlöm vele, hogy nem érdekel az ablak előtt elhaladó Manci néni sortjának a színe, sem az, hogy a szomszéd mit-meddig permetezett.


Aztán átterelem a beszélgetést pletykáról értelmes témára, időseknél pl. megkérem, meséljen a gyerekkoráról, pl.

2018. máj. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!