Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Úgy hallottam hogy a Norvég...

Úgy hallottam hogy a Norvég emberek meglehetősen nagyképűek meg barátságtalanok igaz ez?

Figyelt kérdés
2018. febr. 26. 09:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hogy nagyképűek-e, azt még nem hallottam, hogy barátságtalanok-e? Nos, én úgy tudom, hogy Norvégiában igen sok a depresszióra hajlamos ember, mivel ott egész évben rövidek a nappalok, hosszúak az éjszakák, az emberek sokat vannak sötétségben, és ez nyilván kihat a lelki világukra is. Éppen ezért bizony sok a norvégok közt az iszákos is, vagyis én sok helyütt azt olvastam, hogy ott is elég magas rátán mozog az alkoholfogyasztás. Mindenesetre nem a vendégszeretetükről híresek a norvégok. De attól függetlenül egy érdekes nép ott fent a zord északon.
2018. febr. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagy általánosságban minden skandináv országban ilyenek az emberek. Lassúnak, halvérűnek és maguknak valónak mondanám őket, de egyáltalán nem rosszindulatból teszik. Egyszerűen csak ilyenek. Introvertáltak.

Amúgy is, azt szokták mondani, hogy egy intelligens embernek nem kellenek ahhoz mások, hogy le tudja magát kötni valamivel. Egyedül is jól elvan, mert ő a saját gondolataival is elég érdekes ahhoz, hogy ne unatkozzon.

2018. febr. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Ez általánosítás, de ennek az ellentéte igaz.
2018. febr. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
64%

A férjem volt Norvégiában, elég kevés magának való emberrel találkozott, a legtöbbjük barátságos volt és segítőkész, nagyon élvezte az ottlétet.

Hogy nagyképűek? A magyarnak mindenki nagyképű, aki egy fél fokkal is jobban él nála és nem húzza be fülét-farkát :D

2018. febr. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!