Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a jo az eletben? Mi ertelme...

Mi a jo az eletben? Mi ertelme van elni szerinted?

Figyelt kérdés
szerintem nagyon szr ez az egesz olyan jo lenne ha elvinne a halal mert ongyilkos lenni ugyse merek.

2018. szept. 20. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Én is ugyanezt kérdezem magamtól, csak pindurkát más hangsúllyal.
2018. szept. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Haverok, buli, fanta, nők, autózás, nyaralás, bambulás, mindenben van jó is, rossz is. Hogy te mit látsz ebből??? Cserélj hemüveget.
2018. szept. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Nekem jó életem van, tele célokkal, álmokkal, hobbikkal, jó emberi kapcsolatokkal, van bőven miért élnem. Azért ilyen az életem, mert nem adtam fel a nyolcezredik pofon után sem és megteremtettem magamnak, nem segített senki. Felálltam a nyomoromból (mind anyagi, mind lelki), mert így döntöttem és megdolgoztam érte. Ezt te is simán megteheted, ha abbahagyod az önsajnálatot és felelősséget vállalsz az életedért. Persze nem kötelező, tudom, hogy sokkal könnyebb poshadni a szarban, de akkor ne is reménykedj, hogy magától bármi is megváltozik.
2018. szept. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Megélni kell akarni minden percét, nem túlélni.

Irányítsd a saját életedet, tűzz ki (reális) célokat, érd el azokat. Ezeknek akarj megfelelni, ne számodra nem fontos emberek (vagy a korszellem) elvárásainak.

2018. szept. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hardcore techno and Gabber for life! :)

Hardcore never die! :D


Soha ne csüggedj, az zene ereje veled van. ;)


[link]

2018. szept. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a művészet, de szinte bármi válhat az élet értelmévé, számodra most valószínűleg a hivatásod megtalálása az.
2018. nov. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!