Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezt most mire véljem?

Ezt most mire véljem?

Figyelt kérdés
Egy baleset végett sokáig ágyhoz voltam kötve,elég sokat híztam(I fokú túlsúlyyal küzdök:133kg, 195cm) és az állóképességem is szinte nulla. Nemrégiben nekiálltam fogyókúrázni es edzeni. Minden este 5km-t le szoktam "futni" a focipályán,persze mondanom sem kell, hogy elég lassú vagyok és többször meg kell állnom mert lefulladok. Ma este is éppen futottam, amikor néhány fiatal srác nekiállt sprintelni a pályán (mire én masfél kört lefutottam addig ők 4-et). Ezt mindaddig csinálták amíg a pályán voltam, utána elmentek. Szerintem meg akartak alázni/rossz érzéseket akartak bennem kelteni amiért túlsúlyos vagyok. Szerintetek is ezért csinálták?

2018. szept. 20. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is arra gondolnék a helyedben, hogy nagyzolni akartak...De ne vedd magadra, lehet, nem is látod többé őket.
2018. szept. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Valószínűleg igen, emiatt csinálták.

De tudod mit kell az ilyen helyzetekben tenni?

Jót derülni azon, hogy milyen szegény az érzelmi intelligencia szintjük.

Te keményen küzdesz valamiért, amiről nekik fogalmuk sincs, lehet soha nem is kellett küzdeniük semmiért.

Viszont elítélni sem szabad őket.

A kakaskodó embereknek van legbelül a legnagyobb üresség, ami valahol szomorú is egyben.

2018. szept. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
meg kell szokd, hogy foglalkozz a saját edzéseddel, a saját futásoddal. Akkor fogsz fejlődni. Egyébként gáz...
2018. szept. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem szarjál bele, hogy ki mit gondol és csináld tovább. Térdedre vigyázz, nagy súlynál óvatosan kell mozogni.
2018. szept. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!