Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy normális válaszomhoz...

Ha egy normális válaszomhoz odaírom, hogy 16/L vagyok, és erre rám ír egy 28 éves pasi, hogy van-e kedvem beszélgetni, akkor azt mire véljem?

Figyelt kérdés

Én bármikor szívesen beszélgetek bárkivel, csak azt nem értem, hogy egy 25 és 30 közötti férfi mit akarhat tőlem? Nem konkrétan egy adott témával kapcsolatban ír, fűz hozzá gondolatokat, hanem ilyen mizu hogyvagy dolgokat dob be.


És amikor mondom, hogy nem szeretnék ismerkedni, akkor azzal jön, hogy oké, ő is csak beszélgetni szeretne. Ez így nem fura picit? Vagy részemről nem baj, mert bárkivel beszélgetek, de egy felnőtt férfi miért ír rá valakire csakúgy, akihez se korban, se érdeklődésben semmi köze?


2016. dec. 27. 22:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
Szerinted?Kis naiv :) :)
2016. dec. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%

"se korban, se érdeklődésben semmi köze?"

Jó, ez azért csöppet túldramatizálás, nem egy 4 és 78 évesről beszélünk. Egy 16 évesnek és egy 28 évesnek akár több tucat közös témája is lehet.

Persze, ettől függetlenül még valószínű, ő csak dugni akart egy jót.

2016. dec. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%
Farokvégivel szeretne Téged jobban megismerni.
2016. dec. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
Nem is kellett volna reagálnod az üzenetre. Ilyen naiv nem lehetsz, pláne a mai világban!
2016. dec. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Hahaha...

Az oké, de akkor miért pont rám írna? Főleg, hogy ha az elején le van szögezve, hogy nem tervezem megd.gatni magam (nyilván kissé szebben megfogalmazva), akkor ha ilyesmit akarna, tovább állna.

Meg ha rendes pasiról beszélünk, szóval hülye utalást nem tesz. Akkor miért?

2016. dec. 27. 22:41
 6/13 A kérdező kommentje:
*utalásokat, sem
2016. dec. 27. 22:41
 7/13 anonim ***** válasza:
76%

"se érdeklődésben semmi köze?"

34 éves létemre egy 18 éves a legjobb barátom.

De biztos mi vagyunk abnormális degeneráltak, amiért annak ellenére, hogy - ahogy te mondod, se korban se érdeklődésben semmi közünk egymáshoz - mégis baromi jól el tudunk beszélgetni akár a filmekről, akár a játékokról, akár a csillagászatról, de még egymás szerelmi életét is ismerjük. Tényleg, biztos valami fogyatékos vagyok, amiért emberként tekintek rá, és képes vagyok vele elbeszélgetni.

2016. dec. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Bár ezen az oldalon az extrém ritka, de mi van, ha esetleg tényleg csak beszélgetni akart veled? Mert lehet, hogy egyszerűen szimpinek, jó fejnek tart.

Mondjuk az első üzenetekből nem nehéz ám leszűrni a szándékot.

2016. dec. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Főleg, hogy ha az elején le van szögezve, hogy nem tervezem megd.gatni magam"


Reménykedni azért lehet neki, nem? :))

Ha tudnánk szórol szóra, hogy mit írt, talán könnyebben megállapíthatnánk, hogy mit akart.

2016. dec. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

7-es, ez tök jó, hogy így van!

Elég hülyén fogalmaztam meg, ez tény..


Szóval ha valakinek válaszolok egy olyat, hogy van három kutyám, és azért szeretem őket, mert..., és erre rám ír egy 28 éves, hogy ő is szereti az állatokat, neki meg 3 birkája van, akkor az egy közös érdeklődés, amin el tudunk indulni.


De ha valakinek a személyes kérdésére válaszolok valamit, amiből rólam semmi nem derül ki, és ez után ír rám az illető az "izé... Szép napunk van" stílusú szövegével.. Na erre irányult a kérdésem.


Lehet persze az is, hogy csak beszélgetni akar. Amúgy ez nem konkrét eset, mert többször tapasztaltam ilyet.


Mindenesetre köszi a válaszokat!

2016. dec. 27. 23:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!