Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tudnátok mondani nyugtató/fesz...

Tudnátok mondani nyugtató/feszültséglevezető gyakorlatokat?

Figyelt kérdés

Vagy bármi mást,ami által neked sikerül megnyugodnod.

Egy nagy feladat/prezentáció előtt álltam, de sikeresen véghezvittem tegnap. De ma még mindig érzem magamban a feszültséget, pedig tudom, hogy minden rendben van. Van nektek valami tuti módszeretek amivel kiengeditek a gőzt, lelazultok és nem érzitek ezt "drukk" érzést?

Köszi a válaszokat!!!



2018. szept. 21. 11:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Gratulálok a sikeredhez!

Jóga. De bármilyen sport segít, a futás például remek feszkó levezető! Zene a fülbe, és hajrá. Javaslom még a magne B6 ot, a kamillateát, vagy egy baráti találkozót, ahol kibeszélheted magadból az elmúlt eseményeket.

2018. szept. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kedves vagy! További szép napot! :)
2018. szept. 21. 11:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Fuss, csak a füledet ne dugd be! Ennél nagyobb ostobaság nem nagyon van, így fogsz közlekedési baleset áldozatává válni.
2018. szept. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kerékpározás, alvás, számítógépes játékok, Internetezés, keresztrejtvényfejtés. Ilyenkor, amikor szellemi munkáét végzett az ember, párhuzamban fizikait kell végezni, és akkor meglesz az egyensúly.
2018. szept. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A mozgás mindig jó, főleg ha valamennyi agressziót is elvezet, mondjuk ütögetsz egy bokszzsákot, vagy valami csapat játékot ami a helyettesíti a harcot (pl. foci, vagy bármi más), ha meg egyikre sincs lehetőség van egy olyan technika, hogy ha lehet legalább két percig magabiztos pozícióban állsz (mondjuk győzelmiben, felemelt, kitárt karokkal), mert az növeli a tesztoszteron szinted és közben csökkenti az egyik stresszhormon szintjét amit most nem akarok rosszul leírni, ezért nem nevezek meg. :D
2018. szept. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én innék egyet.
2018. szept. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Írd ki magadból egy mm papírra, és utána gyűrd össze.
2018. szept. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A "mm"-t véletlenül írtam 😃
2018. szept. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!