Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek hány éves korig...

Szerintetek hány éves korig vannak igazán gamerek?

Figyelt kérdés

Igazi gamerek alatt én most speciel azt értem, hogy heti legalább 3 napon játszanak, több mint 2 órát és nyomon követik a gamer világ nagyobb eseményeit, próbálnak értesülni friss játék hírekről, stb.


Biztosan vannak az idősek között is ilyenek, meg akárki lehet gamer, de most arra gondolok, hogy nagy általánosságban hány éves korig sorolnátok a gamer generációt?


2018. szept. 21. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
99 éves korig.
2018. szept. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyílván 99 éves korig, de a legtöbben (szerintem) 13,14-től 22-ig. Azért gondolok erre mert ilyenkor a legtöbben még tanulnak és több idejük van mint egy dolgozó embernek.
2018. szept. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nincs "igazi" gamer, aki játszik az gamer. Az átlag gamer, pont nem a nagy grafikájú, felhájpolt megvásárolható dolgokkal játszik. Az emberek java manapság használ valamilyen játékapplikációt, online-közösségi médiás játékot napiszinten, még ha csak rövid időre is.

50-60 éves korig mondanám. Külföldön elérhetőbb volt, fiatalkoruk része volt a nintendo és az atari.

Itthon kevesebben találkoztak olyan korán ezekkel a termékekkel. Az internet itthon kb 20 éve lett igazán elterjedt, még akkor is fiatalnak számítottak könnyen kedvetkaphattak ezekhez a dolgokhoz. Meg az a korosztály még nyitottabb némileg a változásra.

2018. szept. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem korhatártalan.
2018. szept. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincsen határa. Bár gondolom az iskolás korú gyerekek játszanak többet, de ettől még nem lesznek nagyobb gamerek a dolgozó felnőttektől. Ez egy hobbi, amit életed végéig űzhetsz ellentétben a tévhittel, hogy a játékok gyerekeknek vannak fejlesztve. A célközönség a felnőttek, mert ők azok, akik keresettel rendelkeznek és meg tudják venni a játékaikat. Éppen ezért rengeteg játék nem a nyáriszünet kezdetekor jelenik meg, hanem az iskola kezdetekor, ősszel.
2018. szept. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!