Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy ilyen fórumon vannak...

Egy ilyen fórumon vannak igazán szép nők?

Figyelt kérdés

Nők, úgyhogy 26-30 éves kor felett gondoltam. Nem ismerkedni akarok, hanem csak érdekelne, hogy egy igazán szép nő is tölt-e azzal időt, hogy ilyen fórumokon kérdéseket ír, olvas, válaszolgat.

Vagy ők minőségibb módon töltik a szabadidejüket?


2018. máj. 8. 22:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Kinek mi a szép ez teljesen relatív. Mivel itt mindenki arc nélkül ír(néha sajnos,mert megnézném,hogy akkor ki merne őszinte véleményt írni..😆) nehéz eldönteni. Amúgy ez a kérdés bennem is felmerült kicsit máshogy néha agyalok is,hogy egy adott véleményhez milyen ember illik.
2018. máj. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát amennyiben a pucsítás, csücsörítés és szelfizés minőségibb, akkor nyilván minőségibb módon töltik...
2018. máj. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Épp ezért írtam, hogy nők.

30 felett nem szokás már csücsöríteni, meg szelfizni.

2018. máj. 8. 23:04
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
Én 29éves vagyok, elég dekoratívnak mondott vagyok, mégis vannak időszakaim, amikor a gyakorit bújom. Sajnos hajlamos vagyok a befordulásra, nehezebb élethelyzetekben, amik megviselnek (most pl egy szakításon vagyok túl), ilyenkor nincsen kedvem kimozdulni itthonról (dolgozni se voltam 1hete, annyira megviselt), emberek közé menni, igazából nincs lelkierőm semmihez, csak a tv előtt bambulok, meg ha úgy van, a gyakorit nyomom :) ezt most ebben a helyzetben megengedtem magamnak, hogy kicsit elengedjem magam, de pár nap és mostmár erőszakkal véget vetek az önsajnálatnak :) amikor rendben vagyok, akkor jóval ritkábban jut eszembe itt tölteni az időmet, mert olyankor igénylem a társaságot és állandóan jövök megyek. Habár mivel éjszakai bagoly vagyok, ha belelendülök előfordul, hogy éjszaka felnézek és hajnalig itt ragadok. Én azért szeretem, mert rengeteg nagyon különböző véleménnyel és meglátással találkozom, nagyon sok élethelyzettel, elgondolkodtató tanáccsal, szóval számomra érdekes és tanulságos
2018. máj. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"30 felett nem szokás már csücsöríteni, meg szelfizni."


ikszdé

2018. máj. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem vannak, de kevesen. Ha átugrasz a "Felnőtt párkapcsolatok" kategóriába, ott minden 2. nő előfogja adni, hogy ő milyen szép és intelligens.
2018. máj. 9. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%

Egészen biztosan, tekintve, hogy nem a külső, hanem a személyiség határozza meg, hogy ki mit tesz :)

Attól függ, hogy mit tekintünk igazán szépnek. Állítólag én az vagyok, de sportosan öltözködöm és baromi keveset sminkelek. Általában így is megnéznek a férfiak.

Nem komolykodni járok fel ide, hanem ha túl sok a szabadidőm röhögni, ha néha találok egy érdekes vagy épp agyhalott kérdést, arra azért válaszolok.

Hogy egy wannabe Barbie-nak van-e ideje Gyakorit bújni, azt nem tudhatom sajnos. 29/N

2018. máj. 9. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt nem tudhatod, amíg képet nem kérsz valakitõl. Elég önteltnek érezné magát 1-1 nõ idejelentkezni, hogy “én igazán szép nõ vagyok”. Arra mérget veszek, hogy népszerū topmodellek nincsenek, ahogy milliomos vállalkozók sem, vagy országszerte elismert tudósok, feltalálók. Azt nem tudom, hogy honnan kezdõdik neked “igazán szép nõ”.
2018. máj. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan vannak itt szep nok, ok is szeretnenek valaszt talalni valamire, vagy segiteni masokon, ha epp tudnak.
2018. máj. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem, ide a nőknek regisztrációkor fényképet kell küldeni, és csak a csúnyákat engedik be. XD

Szerintem pont annyi a csúnya/szép nők aránya, mint a való életben.

2018. máj. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!