Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire ciki, hogy kis...

Mennyire ciki, hogy kis megszakításokkal 1,5 éve munkanélküli vagyok?

Figyelt kérdés

Én annak érzem, de akárhol próbálkozom sehová se vesznek fel, vagy vissza se jeleznek.


Mindennap legyűr a gondolat, hogy nem érek semmit és itthn kell basznom a rezet. Tetejében meg csak 22 éves vagyok :(



2018. szept. 21. 20:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
4%
Haha! Sógorom a diploma óta munkanélküli, pedig van vagy 33-34 éves. 2 hetet ha dolhozott egész életében. Pedig ő "keres" állást..
2018. szept. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1,5 évet már dolgoztam amúgy.
2018. szept. 21. 20:36
 3/12 anonim ***** válasza:
64%

Szia :) egy cipőben járunk. Nekem van egyetemi vegzettsegem, szakmát most tanulok esti, de eddig nekem sem sikerült elhelyezkedni. Ezért tanulok újat. Beküldött rengeteg önéletrajz, hívás, állásinterjú, aztán eltűnnek...

Ha van protekciod , akkor élj vele, mindegy milyen munkakörbe. Nagyon nehéz itthon mostanában munkát találni.

Unokanővérem diplomás szabad bölcsész, segítőként dolgozik egy óvodában, mellette tanul.

Ügyfélszolgálat, esetleg biztosítás, ami szóba jöhet szakma nélkül.

2018. szept. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem minden diploma ugyanannyira ertekes a munkavallalas es a piac szempontjabol. Egy mernoki, informatikus, kozgazdasz, orvosi diplomaval a legrosszabb esetben tart 3-4 honapig az allaskereses. Nem lehet mindenki mernok, orvos, ez igy van. De nem art tudni mar az egyetem megkezdese elott, hogy mire szamithatsz, akkor nem er meglepetes.
2018. szept. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
1,5 évet már dolgoztam amúgy.
2018. szept. 21. 21:06
 6/12 anonim ***** válasza:

Én évek óta alkalmi munkákból élek. Igazából megmondom őszintén nem rosszul. Megengethetek magamnak egy albérletet meg egy autót, és még nyaralni is voltam idén. Félre is tudok rakni és nem kell nélkülöznöm. De az hogy sosem tudom hogy 2 hét múlva lesz-e állásom kiborít és állandó stresszben tart.

Cikinek nem ciki. De hogy nem jó rád nézve se az biztos.

2018. szept. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is munkanélküli vagyok, holott azt mondják hogy munkaerőhiány van. Hát nem ugy látszik.
2018. szept. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
15%
Ennyit értek, ha a jelenlegi helyzetet se tudjátok kihasználni....
2018. szept. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
34%

#8

Hogy lehetsz ilyen gonosz?

Csak mondom nekem 3 szakmám is van.

2018. szept. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
34%
Az még gázabb, ha 3 szakmával semmit nem tudsz felmutatni, na ez már tényleg gäz...
2018. szept. 22. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!