Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy a fiatalabb...

Miért van az, hogy a fiatalabb pénzes srácok általában mind jól néz ki és magabiztosságukból adódóan szinte majdnem minden csajt megkaphatnak?

Figyelt kérdés
2014. jan. 14. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert a r*banc típusú csajok a pénzre buknak.
2014. jan. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Zakathol ***** válasza:
Mert pénzesek, jól néznek ki és magabiztosak.
2014. jan. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Pedig azt tudhatnád, hogy magántanárt is kapnak, a vaskos zsebpénz mellé, de egyikhez se jár erény. Irigykednél, de önsajnálat helyett inkább igyál meg egy fröccsöt, majd tanulj meg egy Keats, vagy Ady verset, esetleg Szabó Lőrincet, udvarolj klasszikusan és jobb barátnőd lesz (lehet nem 90-60-90, meg playboy címlaplány, de majd rájössz, hogy megérte) mint amit a TV-ben látsz.
2014. jan. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A magabiztosság a kulcs szerintem a képletben. A pénz is okozhatja a magabiztosságot, a "jól kinézés" meg szerintem csak egybeesés, nincs közvetlen kapcsolat a pénzzel.
2014. jan. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Mert van pénzük, és megtehetik, hogy jobb ruhában járjanak és többet adjanak magukra. Magabiztosság meg szintén a pénzből jön. Ha nekem is jobb ruháim lennének, meg minden magabiztosabb lennék. Meg ezek a srácok általában bandában járkálnak, még több hasonló palival.

De ezek csak szexre mennek, ritka ha nem.:)

2014. márc. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!