Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez normális? A többi lent.

Ez normális? A többi lent.

Figyelt kérdés

Anyukám már hetek óta arról beszél, hogy figyelik őt a kocsikból, a szomszéd hallgatózik, meg hogy róla beszélnek.

Én természetesen nem hiszem el ezeket neki, mivel a szomszéd messze lakik tőlünk, így nem hallhatja amit beszél.

Szerintem ez nem normális, és sajnos nem tudok vele mit kezdeni. Minden egyes nap ezt hallgatom, hogy szerinte figyelnek minket, és hogy ő el fog költözni(csak mondja, nem fogunk).

Nem tudom, hogy mit mondjak neki, hogy álljon le. Nagyon idegesítő ez hallgatni 0-24-ben. Segítsetek.



2018. szept. 23. 09:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerinem paranoiás, hiába költöznétek el, ott is előjönne. Van egy ismerősöm aki a bakteriumoktol félt,(tudom nevetséges, de igaz) mindig kezet mosott, meg ilyen alkoholos rongyokkal fertőtlenítette magát és bűzlött a tömény alkohol szagtól, de lány létére sem érdekelte, mert legalább nincsenek rajta bacilusok.

Sokszor kesztyűben járt, még nyári melegben is, meg nem akart elmenni nyilvános WC-re bármennyire pisilnie kellett, inkább hazabuszozott meg visszajott . Mindegy a lényeg az, hogy elvitték orvoshoz, az meg elkezdte gyogyszerezni, és attól állítólag jobban lett, de azóta nem találkoztam vele, eltiltották tőlem a lányt.

Szóval ha romlik ez az egész vidd el dokihoz, de a mentális problémákkal nem sok mindent lehet tenni, saját tapasztalat, én is szedtem dilibogyokat :D

Azért tartsd szemmel mert ha paranoia akkor nem vicc, nehogy a végén kinyirja a szomszédot, mert rajta kapta, hogy tényleg figyeli!

2018. szept. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
Én is ilyen voltam, valamelyest vagyok is, aztán évekkel ezelőtt megöltem azt a személyt, aki szerintem követett. (Érdekes, mert azóta nem követ, tehát mégis nekem volt igazam.) Mivel nem voltam beszámítható állapotom miatt, ezért kényszergyógykezelésre ítéltek, majd visszaengedtek a társadalomba, és viszonylag normális életet élek, igaz, gyógyszert folyamatosan szedek.
2018. szept. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Persze hogy nem követ, ha meghalt hogyan követne?

Mindegy nem tudom igazat írtál, de hihető mert én is voltam pcihiatrian igaz engem nem csuktak be, én nem artok senkinek, de ott találkoztam egy csavoval, aki tényleg egy pciho és kiengedtek.

Egyszer nekem is támadott persze senki sem látta, szerencsés vagyok, hogy még élek, és hogy attudtam mászni a falon.

Mondtam a dokinak, hogy ne engedjék ki, mert bármikor robbanhat, de hát ki vagyok én, csak egy hülye, az orvos dolga, hogy diagnosztizaljon.

2018. szept. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Nekem te ne mondj ellent, soha!
2018. szept. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az én édesanyukám nem beteg! :) Nagyon kedves, és gondoskodó anyuka, aki még a legyet sem öli meg! Nem tudom, hogy miért van ez, csak idegesít.
2018. szept. 23. 12:49
 6/7 anonim ***** válasza:

Én nem azt mondtam h beteg, csak vannak ilyenek. Meg a csajt, aki volt a példa az is egyetemre járt, teljesen normális, szép lány, két beutese volt, hogy mindenhol bacikat látott, meg valamiért szeretett velem lógni ( magam sem értem miért)

De akkor is azt mondom, hogy " figyelik őt a kocsikból, a szomszéd hallgatózik, meg hogy róla beszélnek." az 95% nem igaz, 5% hogy igaz, és a szomszéd beteg, és tényleg figyeli. Sokaknak van hasonló hulyesege,hidd el nekem, sok mindent láttam már. Ismertem olyat, aki félt kimenni az utcára emberek közé mert azthitte meg fogják ölni. Panikbetegsegnek hívják, a nő mindent elvesztett, jól fizető munkája volt, de fosott bemenni dolgozni. Gyerekei meg becsukattak dilihazba, na attól hulyult meg. Szóval ilyenekkel szokott kezdődni apróságokkal, amik eldurvulnak aztán, mert rosszul állnak hozzá az emberek.

Mindegy valszeg nem figyelik ahogy írtad ne hidd el neki.

2018. szept. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Paranoia, üldözési mánia. Van egy barátom, akinek úgy zajlik, hogy egy ideig jól van, aztán a parái miatt egyre kevesebbet alszik, majd egyáltalán nem, aztán már ne mmer kimenni a lakásból, és ilyenkor kihívják a mentőt, benyugtatózzák beviszik a kórházba egy hétre aztán ettől rendbe jön egy ideig. Egy másik ismerősömnél nem ilyen vészes, ő csak a a rádióban hallja, hogy őt személyesen elhívják előadásokra, ezekre elmegy és odamegy az előadóhoz, hogy akkor ő itt van és kezdjenek el együtt dolgozni a világmegváltásán. Nála ennyiben merül ki, amellett, hogy évek óta megfigyelik - szerinte. Régebben totál kiborult néha ettől, zokogott napokig, ma már csendesen adja elő.
2021. aug. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!