Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Félek elaludni. Attól félek,...

Félek elaludni. Attól félek, hogy elvisznek a földönkívüliek. Ez normális? (sohse történt még meg)

Figyelt kérdés

2018. szept. 17. 00:56
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Általános iskolás koromban velem is gyakran előfordult ez a rettegés(hozzájárult,hogy egy időben a barátnőmmel ilyen témájú újságokat olvasgattam). Az egyetlen, ami segít, ha eltereled a gondolataidat, megnyugtatod magad. Nem fog elvinni senki, megígérem neked :)
2018. szept. 17. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
az elso hazudik, o is egy foldonkivuli. megprobal teged megnyugtatni, h aztan almodban elrabolhasson, cseles, mi? meg szerencse, h en atlattam rajta, igy mar nem kell felned
2018. szept. 17. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Az első válaszoló vagyok... igazság szerint, a második hülyeséget beszél, mert a félelem nem befolyásolja, el tudom-e rabolni az illetőt.


Egyébként nekem volt egy olyan félelmem is,hogy ha félek, inkább rám találnak, és engem választanak. XD Totál hülyeség az egész, ezt kell belátni, és kész. Nyugi! :)

2018. szept. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
tessek, itt a bizonyitek, h a foldonkivuliek koztunk elnek! en meg attol feltem, h ha a labam kilog a paplan alol akkor tudnak elvinnixD
2018. szept. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, hogy még sosem történt meg? Szerintem erre csak Pataki Attila tudna neked megnyugatató választ adni. :)
2018. szept. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez egy reális veszély. Sajnos ezek a földönkívüliek ellen semmi sem véd. Hiába a bezárt ajtó, csukott ablak, leeresztett redőny, ezek átmennek mindenen, és egyszer csak a szobádban vannak.
2018. szept. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
bizony. aztan kitudja miket csinalnanak veled. lehet, h egesz nap a baba mama kategoriaba kene olvasgatnod a terhes anyukak kommentjeit.
2018. szept. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kinek a mumus a szekrényben, kinek a szörny az ágy alatt, neked meg az idegenek az űrhajóban. Nekem boszorkány volt az ajtó mögött a sarokban, de még mindig nem evett meg.
2018. szept. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#7:

FOGD MÁR BE!

2018. szept. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nyugtatot kene szedned, kedves utolso
2018. szept. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!