Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egyszerűen nem bírom...

Ha egyszerűen nem bírom elviselni a koliban az együttélést, mit tehetek?

Figyelt kérdés

Messze lakom, 30km, ha bejarok akkor minden nap 5kor kell keljek, illetve latnom kell az exemet a buszon ami meg fajo dolog jelenleg.. koliban vagyok ezert de a szobatarsammal lehetetlen a kommunikacio, ki sem mozdul a szobabol egy masodpercre sem, nincsenek baratai se ismerosei es vegig itt ul fent vagy fekszik es semmit sem csinal, neha csak nezi a foldet a szeken ulve. Allandoan kohog, szipog, az ablakot zarva tartja es 30 fokba erzi jol magat mig en rolam folyik a viz. Reggek 6tol minden fel oraban ebreszti a telefonja de folyton kinyomkodja..Mar neha kinomban setalni megyek el csak hogy ne idegesitsen tovabb a jelenlete. Egyszeruen keptelen vagyok megeroltetni magam es elviselni. Vilag eletemben kulon szobaban eltem mindenkitol es kibirhatatlan mar ez az egesz, soha az eletben nem ereztem magam ennyire letargiaban, nem talalom a helyem es szivem szerint eret vagnek. Azert jottem koliba hogy konnyitsek az eletemen, erre fel majdhogynem depresszios vagyok. Mindennek a karara megy (penz, edzes, etrend). 2 het alatt 2 nap volt amikor nem ittam, mert mar inkabb veszek 4 sort minden este csak hogy butitson el, hogy valamennyire eltudjam viselni a helyzetet, sot, a cigi is egyre gyakoribb..

Legszivesebben alberletbe mennek mar azonnal de csak 3 het mulva lesz ra penzem, viszont addig megorulok.


2018. szept. 24. 11:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
45%
30 km nem akkora távolság, hogy 5-kor kelljen kelni. Nekem 60 km-re volt a sulim, mégis 6-kor keltem, és mindig beértem időben.
2018. szept. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ezt magyarazd el a Volannak. Nem en inditom a buszjaratokat.
2018. szept. 24. 11:50
 3/14 anonim ***** válasza:
45%
30km messze van? ez nevetséges
2018. szept. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ja. Nevetem en is rajta. 5:45kor indul a busz, 15p mig kierek, fel ora alatt elkeszulok.
2018. szept. 24. 11:51
 5/14 anonim ***** válasza:
73%

Nem kérhetsz másik szobát?

Mi annak idején nyolcan voltunk egy szobában. Egymással elvoltunk, de szar volt a koli, utána bejártuk 50 km-röl.

2018. szept. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nincs mar ures szoba sajnos, illetve nem is tudok olyan iismerost akihez erdemes lenne magam atkeretni.
2018. szept. 24. 11:57
 7/14 anonim ***** válasza:
51%

1) Kérsz egy másik szobát.

2) Bejársz és nem rinyálsz a koránkelés miatt.

3) Dolgozol és kiveszel egy szobát.

Mondjuk szerintem veled van a baj, és igyekszel a szobatársadra hárítani. Aki mással nem tud kibékülni egy helyzetben, az legtöbbször magával nincs megelégedve - erre utal az ivás miatt kifejlődő alkoholizmus és a letargia is. Áss egy kicsit mélyebbre, hogy megtaláld a probléma gyökerét.

2018. szept. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Van gyakorlati helyem illetve heti parszor alkalmi munkara is elmegyek, a masodik munkahelyem a heten fog kialakulni az orvosi vizsgalat utan. Szoval lesz penzem alberletre.

Nem tudom de valamiert nem erzem magam hibasnak azert mert a gyerek itt fetreng a szobaba egesz nap es nem csinal semmit, hiaba probalok vele kommunkkalni.. azt sem akar, ez nem hiszem hogy az en hibam, hisz eg nagy tarsasagi korom van, o viszont senkivel sem beszel. De abban igazad van hogy mas is a peoblema forrasa.

2018. szept. 24. 12:07
 9/14 A kérdező kommentje:
Illetve irtam hogy az exem is kepben van. Nem is a korankeles a fo problema, hanem o, ot pesig nem tudom kikuszobolni.
2018. szept. 24. 12:08
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát az exeddel mi nem tudunk mit kezdeni, de ha az a gyerek semmit nem csinál a szobádban, akkor minek van ott? Nem kéne ezt jelentened, hogy potyalakó van a koleszban?
2018. szept. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!