Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Maraton teljesítés!?

Maraton teljesítés!?

Figyelt kérdés

Pár napja eldöntöttem hogy jövőre meg próbálom lefutni a 42km spar maratont, eddig semmilyen sportot nem űztem verseny szerűen. De hobbi szinten szoktam futni, saját testsúlyos edzést is szoktam végezni. A kérdésem az lenne hogy egy év felkészülésssel teljesíthető e 2óra:15 perc alatt lehetséges lefutni?

Akarat erőmmel nincs gond, több sportot is kipróbált már a focit a röplabdát, kosárlabdát, de a csapat sportokban nem igazán műkődök jól mind a pályán mind az edzéseken. Ezért is választottam a futást, lehet lehetetlennek hangzik ilyen rövid idő alatt teljesíteni egy edzetlen embernek. De én hiszem hogy minden fejben dől el és hogy kemény edzéssel tellyesíthető akár még dobogós helyezés is.

Tippeket tanácsokat meg köszönöm bármilyen egyéb választ, esetleg edzéstervel kapcsolatban

20f


2018. szept. 24. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Inkább a 4 óra fele nézelődnék...
2018. szept. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Vagyis evvel azt mondod hogy abszolút nincs esélyem?
2018. szept. 24. 18:23
 3/4 anonim ***** válasza:
82%
2:12 a magyar maraton csúcs, amit 93 óta nem döntöttek meg. :D Szóval igen, egy év alatt te sem fogod.
2018. szept. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
76%
Maga a maraton teljesítése reális cél, a vágyott időeredményed viszont nem gyengén irreális. Ha maga a teljesítés a cél, találsz sok edzéstervet, de hogym ilyen idővel fogod tudni lefutni 1 év múlva, az egyelőre kb. megjósolhatatlan. Érdemes alázatosnak lenni, és teljesíthető célokat kitűzni, ha sikerült m egugrani, akkor lehet magasabbra tenni a lécet, különben kudarcnak fogod felfogni a dolgot.
2018. okt. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!