Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a baj azzal ha valaki...

Mi a baj azzal ha valaki vegán/vega és kínai étterembe vagy mcdonaldsa eszik (vegán/vega kaját)?

Figyelt kérdés
Mi ezzel a baj?
2018. szept. 25. 00:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Részemről semmi baj nincs ezzel. Azt eszik mindenki, amit akar.
2018. szept. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mcdonalsban vega es vegán kaja is van?

Kíbaiban egy jó kis tufo vagy egy zöldséges tészta (mar ha felvan tüntetve, hogy vega/vega mert egyébkent lehet van benne halolaj vagy ilyesmi)


Hat en arra tippelnék, hogy azert, mert nem biztos, hogy megfelelően felügyelik az elkülönítest a husoktól és egyéb állati termékektől. Bar ez barmelyim étteremben előfordulhat, ami nem speciálisan vega vagy vegán!

2018. szept. 25. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Garpe ***** válasza:
100%

Nekem így az ugrott be, hogy néhány vegán ismerősöm amikor így a vegánság okairól beszélgettünk, azt mondta, hogy ő a vegán életmódjával egyben egy vásárlói bojkottot hírdet a hús iparral szemben.

Ezen elv alapján azt is mondhatjuk, hogy ő azzal, hogy alapvetően húst áruló (McDonald's főleg a szendvicsről szól, a kínaiban is sok a "finom frisz cirke, hogy a KFC-t ne is említsem") helyen eszik, ott fizet is támogatja tovább ezt a húsipari rendszert.


Nekem hirtelen ez jutott eszembe. Biztos, hogy van ilyen vegán csoport aki ezt gondolja. De hogy ez mennyire jellemző azt nem tudom.

2018. szept. 25. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanaz ugrott be amit az előttem szóló írt.


Ettől függetlenül miért lenne baj? Mindenkinek maga dolga mit eszik. Persze az megint más, mikor valaki egész nap azt hirdeti, hogy ő mennyivel jobb mint mindenki más, aztán a végén ugyanazt az ipart támogatja...

2018. szept. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem baj csak ha már valaki vegán nagyon védeni a környezetet és nem támogatja a Mekit...
2018. okt. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Lényegében az, hogy ezek az éttermek javarészt húst szolgálnak fel, mondhatni abból tartják fenn magukat.

De ez attól is függ, hogy növényi étrendű vagy, vagy valóban vegán.

A veganizmus nem egy táplálkozás hanem egy filozófia mely ebben az esetben lerövidítve arról szól, hogy semmilyen olyan céget nem támogatunk ami állatok kihasználásából él, és mi sem használunk ki állatot.

Lewis Hamilton sem megy olyan étterembe ahol húst szolgálnak fel.

2018. nov. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!